Alte știri din fotbal
Turcia - România, marele meci pentru Campionatul Mondial » Echipa aleasă de Mircea Lucescu: decizia în cazul lui Ionuț Radu
0
„Mister” e acum federal cu acte în regulă » Ilie Dumitrescu, la prima deplasare sub administrația Burleanu: surprins lângă Bodescu și Vișan
0
A repetat gestul lui Nouma din 2002 » Mircea Lucescu, surprins de față cu zeci de jurnaliști turci și români
0
Va conta absența ta cu Turcia? Răspunsul lui Denis Drăguș
1
Știri din fotbal internațional
FIFA anunță ultima fază a vânzării biletelor pentru Campionatul Mondial 2026
0
Cazul suporterului lui Manchester United a creat indignare în Anglia » De la ce a pornit totul
0
Legenda lui Liverpool suferă de demență: „Uită că am vorbit dimineață”
0
Pe „ruta” României spre Mondial, jucătorii din Kosovo sunt gata de un succes istoric
0
Lifestyle
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
5
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
O firmă mufată politic livrează mâncarea bolnavilor din Spitalul Județean ...
Libertatea
„Vom dezlănțui iadul!” SUA, noi amenințări pentru Iran, în timp ce ...
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Iranul amenință că va bloca o altă strâmtoare vitală pentru comerțul ...
Libertatea
Bine ca il lauda strainii..romanii doar il critica!trist
Am si eu o intrebare : Ce opinie ai despre Razvan Burleanu ?
Titulatura de rege nu și-a pus-o el,precum *** cioabă,i-au pus-o jurnaliștii și ‘oamenii din fotbal’.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Bă cârcotașilor! Voi vedeți ce “jucători” se prezintă acum la Națională?! Hagi nu e rege,e zeu pe lângă ei! Cei ce-l contestă pe Hagi sunt doar hateri prăfuiți!
Si totusi, la ce e talentat Ianis? Poate la alba-neagra, ca la fotbal e mediocru. Da, tat-su afost un talent deosebit, dar cad vorbim despre Ianis e iar din seria ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Destepr esti, mai robotzel. Pacat ca habar nu ai de limba romana.
Ei, merge in toate domeniile, peste intelesul originar. Ai inteles ce spun, te prefaci ca nu? ianix e un afon, subintelege in domeniul in care se rpetinde ca exista, dar nu e... Fara pic de talent, fara nici o inclinatie, zero barat in fotbal...
...europene...nu sud americane...care Anglia cu el in teren ?...ce ti veni cu URSS?...Anglia ,Franta,Germania,Italia,Spania,Olanda...forte europene ...ca in 1996 ...cu [ 0] zero puncte ...in 1994 ne a batut Elvetia cu 4-1...si cu Suedia stim ce a fost ...eu nu sunt fan Hagi ...mie imi plac cei care castiga...nu pierzatorii.
ai habar ce insemna afon? afon se refera doar la muzica, la o persoana care nu are ureche muzicala si nu poate canta corect. Ce treaba are ianis cu muzica? sau iar folosim cuvinte care nu au logica in propozitie? la fel cum folosesc jurnalistii cuvantul derby la un meci FCSB -CFR fara sa stie ca in fotbal derby provine din engleza si se refera DOAR la meciuri intre echipe din acelasi oras.
serios? tu la ce meciuri te-ai uitat? Romania - Argentina 3-2. De atatea ori Romania - Anglia cu el in teren si am invins. De asemenea Romania - URSS (campioana europeana) tot cu el in teren. Lista poate continua insa atat mi-a venit acum in minte. atat de mediocru incat a jucat meciuri atat la real cat si la barcelona iar la real chiar 64 de meciuri. a castigat cupa UEFA si supercupa europei de 2 ori. nu este asa ca este un neica nimeni in fotbal?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.