Alte știri din fotbal
Arnold Garita a ajuns la București pentru a semna cu FCSB » Cine l-a întâmpinat pe aeroport
0
Florin Maxim a dezvăluit la GSP Live salariile incredibile de la Corvinul!
0
Gheorghe Hagi, discurs manifest: „Știți care motto-ul meu? Notați-l. Știți alea cinci trepte de selecție ale mele?”
0
Laszlo Balint, verdict dur după Oțelul - Craiova: „Opțiunile lor sunt limitate”
0
Știri din fotbal internațional
Fotbalistul din Serie A, la un pas de înec în piscină » Transportat cu elicopterul și internat la terapie intensivă
0
Fostul campion olimpic a criticat Barcelona: „Nu-l dai cadou pe Ferran Torres! Ce iei de 50 de milioane?”
0
Mikel Arteta cere o schimbare de regulament în Premier League: „Mă lupt cu ei!”
0
Sprijin de la Casa Albă pentru șeful FIFA: „Cine votează împotriva lui Infantino trebuie să meargă la psihiatru!”
0
Lifestyle
Sala Polivalentă din Tulcea găzduiește un nou eveniment sportiv, după succesul de la Europeanul de baschet U18
0
Suma astronomică obținută la licitație pentru noul model electric Ferrari
0
Înotătoarea care a stabilit un nou record mondial de două ori într-o singură zi!
1
Mbappe, ținut „ostatic” pe yacht de iubita lui în timp ce Mourinho a început curățenia la Real Madrid
1
Emanuela Ignățoiu-Sora, cercetătoare, despre alegerile din SUA: „Întrebarea ...
Libertatea
Prețul dragostei și al carierei. Cum monitorizează Partidul Comunist Chinez ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
România produce mai puțină energie, iar exporturile de electricitate au ...
Libertatea
Nas rosu la orice ora, numit hagi , nu mai vede saracu de el nimic clar, nu o spune, dar daca ar fi in locul la oricine din acel post, ar judeca la fel. Sincer, nu m am gindit vreodata ca acest asa-zis rege va ajunge asa de jos ca si antrenor dar mai ales ca si om, sa ti protejezi copilul, desi in felul in care il faci, ii faci un rau mai mare... De cind a jucat la taticu, nu a mai existat pe teren la nici o echipa. Ba, s au schimbat antrenori, echipe, ba toti au ceva cu el??? Sau cine i nebuuuuuunuuuuuuuuuuu??? Stie toata lumea- REGELE!
Hagi, deja devi penibil, sincer, mai lasa-ne cu aberatiile despre fii-tu. Da, a facut o partida buna cu Cipru, dar atat, nu este vreo vedeta. Gata, lasa-ne. Avem mult alti jucatori care merita atentie mult mai multa decat Ianis. Cei de la Gazeta ar trebui sa dea de asemenea mai putina atentie acestui subiect, prea ii dam apa la moara regelui sa vorbeasca de fii-su. Si fii-mea este cea mai frumoasa si destepata din clasa:)
Jenant si penibil....Un mare jucator care isi "ingroapa" fiul in laude interminabile....nu intelege ce rau ii face, de fapt....Pacat
Hagi la fel ca Popescu nu accepta realitatea,și anume că proiecțiile lor pt odrasle sunt departe de valoare lor,Ianis este un jucător de 26 de ani care nu s-au impus nicăieri ,are 10 goluri în toate competițiile pt Rangers,campionatul Scoției este unul mediocru alde Hamilton Academical alde St Patrick and thistle sunt sub Gloria Buzău de la noi,băiatul ăsta este prezentat de ani de zile de presă ,de prietenii lui tacsu ca un mare fotbalist ,decar,geniu,ambele picioare pasează șutează ,balon de aur ,printre cei mai buni din lume ,dar se pare că o conspirație mondiala nu îl lasă sa se afirme și să ajungă unde ii este locul,Barcelona,Real,Bayern
Nu vrea sa virbeasca despre asta dar a vorbit singur 4 minute cu balivernele lui. “S-a nascut fotbalist” :)) Nimeni nu se naste fotbalist, a iesit *** cu crampoane?
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Majestate, eu v-aș recomanda un consult oftalmologic!! Mie mi se pare că din casa dvs. meciurile cu prințișorul pe teren, se văd altfel!! Aveți în casă, ceva care emană fum sau....ceață? Ceva nu se ”pupă”. A fost cel mai bun, în meciul cu Cipru? Doamne ferește!! Cu ce s-a remarcat? De aceea s-au chinuit cu ciprioții, să nu fie egalați? Ca să fim realiște, în ultimele două meciuri de pe teren propriu, toți jucătorii au fost jalnici, nu au jucat nimic. Bine, am ieșit cu fața curată, cu kosovarii, dadorită acelei decizii, iar cu ciprioții, am mai mișcat ceva după min.75. Așadar, majestate, cine a fost cel mai bun de pe teren și cum s-a remarcat? Ianis??? Uite așa devii din ce în ce mai penibil.
Jika, ianisul e puriu deja.. a pierdut balonul de aur....
no bine amu, era clar ca-i discurs manifest, toate discursurile care apar in GSP sint manifeste, zici ca ne-am intors in timp pe vremea cind comunistii erau in ilegalitate si aruncau manifeste pe ulite...da daca insailarea asta de vorbe fara sens a d-lui Rege e discurs, atunci nu stiu ce sint cei care zic asa ceva, ca numa jurnalisti nu sint
A demonstrat că e foarte bun, da, de asta l-au dat afară toți în chiote și urale.
Nu Gică , nu te face că nu înțelegi ce a spus Luce cu ” ...Ca să demonstrezi trebuie să joci ... ” asta înseamnă că dacă ăia nu te lasă să joci din cauza unei clauze financiare sau a salariului mare , tu să renunți la el sau eventual să-ți cauți altă echipă ! E rușinos să joci în România adică să te întorci acasă sau să mergi în liga a 2-a din Spania sau Italia ? El a tras de acel salariu și clauză până a scos din echipă ... ai impresia că e ultimul amărât care ăsta a fost scopul lui , banii ! Nu mai sări atât ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.