Alte știri din fotbal
Bilanțul făcut de Daniel Pancu, după primul cantonament la Rapid: „Le-am transmis jucătorilor că nu suntem de capul nostru”
0
Oțelul și-a lansat echipamentul pentru sezonul 2026-2027! Detaliul care atrage atenția
0
„Pleacă Baiaram la Anderlecht?” » Răspunsul lui Sorin Cârțu
0
Toate noutățile din mercato la FCSB: „Negocierile s-au finalizat, mai trebuie aprobarea ministerului”
4
Știri din fotbal internațional
Preferatul lui Trump! Harry Kane dezvăluie, înaintea sfertului de finală cu Norvegia: „M-a sunat președintele”
0
Cu ochii în lacrimi, De Bruyne le-a tăiat-o jurnaliștilor » Urmează retragerea?!: „Lăsați-mă să mă odihnesc”
0
Selecționerul Belgiei acuză arbitrajul lui Michael Oliver: „Am avut penalty în minutul 60”
0
Duelul lunetiștilor mondiali de la miezul nopții! » Erling Haaland sau Harry Kane pentru un loc în careul de ași?
0
Lifestyle
Eliminat de la Mondial, dar consolat de iubită într-o vacanță de lux » Starul din Premier League a uitat de fotbal
0
Iubita lui Yamal, mesaj viral înainte de Spania - Belgia » Vrea să vadă un alt bărbat pe gazon, nu pe starul Barcelonei: „Fă tot ce poți! Auzi? Absolut totul”
7
Andreea Bălan și Victor Cornea au dat nas în nas cu Novak Djokovic la Wimbledon: „Cel mai...”
2
Le mai recunoști? Fostele prezentatoare ale știrilor sportive au atras toate privirile la evenimentul lui Cătălin Botezatu
7
Culisele războiului fratricid din PNL. Liniile roșii care au fost depășite: ...
Libertatea
De ce frige telefonul la încărcat. Cele mai frecvente motive și ce soluții ...
Adevărul
Se împlinesc 20 de ani de la Mondialul Italiei » 3 povești neștiute din ...
GSP SPECIAL
Motivul pentru care electricele chinezești sunt mult mai ieftine acasă. Un ...
Libertatea
Și Ianis are alt antrenor, dar tot rezerva este. Man ăsta, a fost vopsit bine și vândut.
Ai dreptate. Antrenorul - asta si cel dinaintea lui! - si-a batut joc de bietul Man! I-a cerut sa joace fotbal!! Bine ca l-au dat afara!!!
Nu prostila da' orice antrenor are si el propriile lui idei, bune-proaste nu contează, iar poate Man nu se potrivea cu ce-și dorește antrenorașul care tocmai a fost demis! Problema pentru prostalai d-astia ca tine nu este Man ci echipa de unde a venit dar asta-i viața frustrantă de multe ori iar pentru prostălai ca tine mai mereu ...
De ce ar fi asta o veste buna pentru Man?!? Daca antrenorul e dat afara, va invata Man sa joace fotbal?!? La Parma a mai fost dat afara un antrenor si Man tot nu a invatat nimic!!
La mințișoara aia mititică a ta fara neuroni ai impresia ca un antrenor prefera sa fie dat afara doar pentru a nu folosi jucatorii de talie mondiala din lot?!?
Problema e la Man,dacă înțelege să nu mai fie egoist și să joace pt echipă nu să-și facă reclamă cu gândul la alte echipe când el în serie B nu face față, poate progresa și să devină titular și de ce nu din nou în serie A cu Parma care a plătit o sumă mult peste valoarea lui!!!
La mințișoara aia mititică a ta fara neuroni nu s-a aflat inca, ca totuși antrenorii mai au si ei preferințele lor ? Oricum evoluția sau mai bine inevolutia Parmei in divizia B demonstrează calitatea modesta a antrenorului demis dar deja asta-i teza de doctorat pentru tine !
Veste mare pentru Man. Primeste o carpa noua de la noul antrenor pentru a lustrui si mai bine banca de rezerve!
Mare antrenor si Iachini ăsta...
De parca ar fi fost vina lui Maresca pentru faptul ca nu era titular, asta vrea articolul sa induca.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.