Alte știri din fotbal
Cere 6 transferuri de urgență la Dinamo: „Aș începe din poartă”
0
Andrei Nicolescu a venit cu detalii de ultimă oră: „FCSB și Universitatea Craiova au sunat pentru el”
0
Încă un club din Superliga a cerut intrarea în concordat preventiv, pentru a scăpa de datorii » „Am pierdut 2,4 milioane de euro. Nu riscăm falimentul”
1
Mihai Stoica a făcut bilanțul în mercato » 4 negocieri active la FCSB: „Vine pe 17 iunie” + „Este o discuție pentru Darius Olaru”
5
Știri din fotbal internațional
Bombă! Rivalul lui Florentino contraatacă cu Erling Haaland! Confirmare la notar
0
Top 10 cei mai bogați jucători de la Cupa Mondială 2026: un singur asiatic + doi africani
0
Florentino Perez a confirmat la miezul nopții mutarea așteptată de toată suflarea de la Real Madrid!
0
Se anunță telenovela verii! 3 echipe din Premier League se bat pe necunoscutul cotat la 500.000 de euro și aruncă sume exorbitante
0
Lifestyle
Maria Sharapova a apărut pe neașteptate la Roland Garros și a provocat un delir total: „Turneul e mai frumos când este ea aici”
3
Cea mai bine vândută mașină din China s-a reinventat! Costă sub 10.000 de dolari
4
Escapadă romantică înainte de a veni la reunirea lotului. Noua iubită a stoperului de la Tottenham e model
0
„Îl devorează cu privirea” » Cu cine a fost surprinsă dansând iubita lui Kylian Mbappe
0
Povestea Gabrielei Drâmbă, românca care a fost căsătorită cu un președinte ...
Libertatea
Nopți albe în nordul Capitalei din cauza avioanelor. CNAB: „Aeroportul ...
Adevărul
Românul cu două recorduri mondiale spulberă mitul proteinelor: „Produsele ...
GSP SPECIAL
Criza a lovit televiziunile: cine a pierdut și cine a făcut profit în 2025
Libertatea
PEP... NU PROBABIL CI SIGUR...OK?...SIMPLU...THE SPECIAL ONE.
Ba tu esti nebun?? ce bete in roate ii punea lui Popescu cand ei si in ziua de azi sunt FOARTE buni prieteni? :)) Dupa ultimul CL castigat, Pep i-a acordat unul din primele interviuri lui Popescu.
Mourinho este cel mai mare antrenor din toate timpurile fara nici un dubiu a reusit performante cu mai multe echipe ceea ce e nemaintalnit la nici un antrenor din lume.Cat despre caracter e un om direct nu fals ca pep..Pep daca va pleca de la barca e gata cariera pt el nu are aptitudini de antrenor la alte echipe unde nu ai jucatori sa se cunoasca asa bine nu e de ajuns numai caracterul sa fii umil e nevoie de tactica.Asta nu prea o inteleg cu caracterul eu unu nu vreau sa il iau de barbat de mourinho nici sa fie prietenul meu:)))Apropo daca e asa infect de ce plang toti jucatorii unde a lucrat dupa el:))Am vazut caracterl barcei in meciul cu sevilia:)))mi-a fost de ajuns
Mourinho este un antrenor foarte bun ..excelent chiar ...dar ca om este 0 Guardiola este un antrenor foarte bun si un om excelent rrrazvan muci-escu este 0 si ca om si ca antrenor
jignirile si le merita din plin cu toate realizarile lui, pentru ca este un caracter infect...ne-a aratat de zeci de ori asta si ne va mai arata...si lasati-ma cu povestea ca e o masca sa atraga presiunea....e exact ca un alt personaj de la noi la faza asta...obsedat de atentie, de bagat strambe, de facut valuri si mai ales, de a-si asuma toate meritele la succese....numai faza cu degetul in ochiul secundului de la Barca arata ca nu face nici un teatru si asta este caracterul lui. Punct.
Rivalul lui Mou nu este decat Mou insusi. Numai el si temperamentul sau il pot da jos. Intr-o perioada in care toata Europa a fost la picioarele Barcelonei, un singur om s-a pus de-a curmezisul, chiar daca asta i-a atras antipatii, Jose Mourinho. Si chiar de doua ori. Ceea ce a realizat cu Inter e de-a dreptul miraculos, acea echipa fara Mou n-ar fi castigat niciodata Liga Campionilor! Dovada ce s-a intamplat dupa plecarea sa, cu acelasi lot de jucatori. Respect, Pep! Ce departe sunt vremurile cand jucatorul Pep Guardiola cauta sa puna bete in roate in vestiar unui oltean numit capitan la Barcelona de catre Bobby Robson; sau cel putin asta era varianta olteanului...
Mou stie sa scoata maxim de la toti jucatori,e un motivator excelent.Nu exista nici un fost jucator care a lucrat cu el sal vorbeasca de rau.Mou se face antipatic in fata presei doar pt a atrage atentia asupra lui si nu asupra jucatorilor.Cine cunoaste Mou in viata de zi cu zi va va spune ca e o persoana de aur.Guardiola imi place foarte mult dar cred cai lipseste ceva pt al ajunge pe Mou.
Nu zic , ca Mourinho nu e bun ca antrenor , e chiar unul dintre cei mai tari antrenori din lume , dar Gurdiola are acel ceva al lui , sclipirae pe care , nu cred ca o mai are nimeni in lumea asta ca anternor , de aceea Guardiola e The Best !
Ce lectie ii preda Pep lui Mourinho, colosal!
Respect Pep
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.