Alte știri din fotbal
Cine a încurcat paharele? Gabi Tamaș, prezentat oficial pentru a doua oară de aceeași echipă, în decurs de două luni!
1
Anchetat pentru meciuri trucate, Djokovic zburdă în amicale: victorie pentru CFR Cluj, la final de cantonament
0
Negocierile avansează, Ștefan Baiaram e tot mai aproape de transferul verii! Peste Darius Olaru!
13
Fostul campion din Superliga, la moartea lui Gabi Mureșan: „Voi ați pierdut un mare jucător. Eu am pierdut un fiu!”
0
Știri din fotbal internațional
Encore une fois: Franța își așteaptă adversara din semifinale! A avut emoții 60 de minute cu Maroc, apoi a decolat
12
Fostul star al lui Arsenal și City, reținut sub suspiciunea de spălare de bani
0
Controversa de la penalty-ul ratat de Kylian Mbappe provoacă reacții extreme: „Dovada că Mondialul e trucat!”
0
Doar au pășit pe teren în Franța - Maroc și au scris istorie!
0
Lifestyle
Andreea Bălan și Victor Cornea au dat nas în nas cu Novak Djokovic la Wimbledon: „Cel mai...”
2
Le mai recunoști? Fostele prezentatoare ale știrilor sportive au atras toate privirile la evenimentul lui Cătălin Botezatu
7
La 85 de ani, fostul șef al Federației se iubește cu o artistă de 32 de ani: „Sunt respectată, mă simt fericită”
35
Gestul unui influencer american într-un hotel din Lacul Como a șocat Italia: „Gata, ajunge, e nebunie”
0
Cine este „avocatul-prescripție” care îl apără pe Viorel Pașca: Răzvan ...
Libertatea
Cel mai bun oraș din lume pentru trai în 2026 se află în Europa. Ce ...
Adevărul
Se împlinesc 20 de ani de la Mondialul Italiei » 3 povești neștiute din ...
GSP SPECIAL
Un mecanic român a demontat jumătate de mașină electrică și a descoperit ...
Libertatea
Ce ipocrit.. Ito a marcat 4 goluri în 28 de meciuri sezonul asta.. Asta îl ținea pe Ianis pe banca??! Ba mai mult, la 26 de ani, Ito, în 6 sezoane a marcat în total 30 de goluri... F puțin pt un atacant.. Extrem de puțin..
Mai lasati-i pe alde Genk. Pun pariu ca Junya Ito asta ii va baga in playoff :)))))) si pe urma le va da un nou titlu de campioana :p
Ce să mai spună și belgienii,normal că sunt ofticați,au pus și o clauză mică,5 milioane, Fiorentina deja îl regretă, Ianis trebuie să fie serios și să joace în Scoția pentru că avem nevoie de el la Națională.
ati inteles ce ciurucuri sint belgienii joacà ,,*** '' chipurile cà-i meserias dar statistica si matematica e grea pentru *** flamanzi e la fel ca in steagurile de la primària lui Pristanda...ps cum a ajuns Ianis in Belgia ???cine l-a sfatuit pe Hagi senior???enigmà totalà?Belgia nu e Olanda.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Joacă bine Junya Ito ala la Genk, de fapt toată echipa joaca senzational, de aia sunt pe locul 7. Totuși hai sa vedem cifrele, Ito are in 36 de meciuri 6 goluri, Hagi in 14 are 3 goluri, in conditiile in care Hagi din 14 meciuri a fost titular doar in 4. Nu-i iau apararea sau ceva dar se vede ca Hagi are talent si poate face diferența cel mai bine pt belgieni este sa il vanda undeva unde sa joace si sa prindă incredere.
Cine l-ar regreta?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.