Alte știri din fotbal
CFR Cluj, amanetat la propriu » Cine sunt antreprenorii cărora Ioan Varga le predă clubul: acuzații de manipulare a pieței, afaceri cu aur și un puci eșuat
1
U Cluj a recuperat doi jucători de bază pentru meciul cu Dinamo
1
MM Stoica a comentat scandalul provocat de Tavi Popescu după FCSB - Botoșani: „Dacă s-ar pune microfon în lojă, ar veni mascații să mă ia”
1
MM Stoica a anunțat când revine Dan Petrescu pe bancă: „Ca să fie lucrurile clare”
0
Știri din fotbal internațional
Play-off-ul UCL: 3 rezultate de egalitate, scor de calificare pentru echipa lui Răzvan Marin!
0
Charalambous și Pintilii au debutat oficial pe banca noii echipe: „Make this sh*t happen”
0
Scrisoarea lui Musiala după ce a oferit din nou scene dramatice: „Ăsta e diagnosticul! La prima vedere poate părea înfricoșător”
7
Ultimele vești de la Cagliari: Yael Trepy a fost extubat » Medicii anunță că jucătorul „n-are sechele neurologice”
0
Lifestyle
Femeia cu peste 1 milion de urmăritori intervine în scandalul de la FCSB: „Nu e nici 1% apreciat! A trecut printre atâția fotbaliști și nu i-ai spus un «bravo»”
22
Sala Polivalentă din Tulcea găzduiește un nou eveniment sportiv, după succesul de la Europeanul de baschet U18
1
Suma astronomică obținută la licitație pentru noul model electric Ferrari
1
Înotătoarea care a stabilit un nou record mondial de două ori într-o singură zi!
1
„E o facultate mai grea decât Medicina umană, iar practica te omoară”. Cu ...
Libertatea
Racolați de pe drumuri și transformați în sclavi: cum acționa o familie din ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
Consiliul Concurenței analizează scumpirea carburanților, după ce scăderea ...
Libertatea
nu chiar asa, ceilalti jucatori stiu cand unul sau 2 sunt varza. Romeu n-are valoare de Barca. la el se face trimitere.
Pfffff. Si-a pus in cap tot vestiarul. Maxim pana in vara mai sta la Barca. Nu ai cum sa te delimitezi de colegi sa spui 'ei', sau sa spui ca nu de asta ai venit aici. Aici ceva va crapa. Ori se impune el din prima ca lider, ori va fi eliminat/marginalizat
niciuna dintre echipe si in special barca, nu mai are farmecul din urma cu putini ani! iar mascariciul vinicius nu va fi niciodata motorul lui real!
Cand traduci un articol cuvant cu cuvant din alta publicatie(MUNDO DEPORTIVO) nu te semnezi ca si cum l-ai fi scris tu...mama ei presa.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.