Alte știri din fotbal
Răzvan Marin anunță imediat după Slovacia - România: „Este pe lista domnului preşedinte”
0
MM Stoica prevede un dezastru la echipa națională: „Mă tem că va fi tragic”
0
Andrei Rațiu, dezamăgit după înfrângerea din Slovacia: „Iar ne-am făcut de râs”
0
Pleacă și el după Mircea Lucescu? Răspunsul lui Ionel Gane
0
Știri din fotbal internațional
Povestea Campionatului Mondial! A terminat preliminariile pe ultimul loc, fără victorie, dar s-a calificat la turneul final
0
Turcia o învinge pe Kosovo și se califică la Campionatul Mondial după o pauză de 24 de ani
0
Barajele decisive pentru Campionatul Mondial » Lovituri de departajare în Bosnia - Italia și Cehia - Danemarca
6
Imagini dramatice! Selecționerul Turciei U21 a leșinat imediat după decizia arbitrului, meci abandonat
1
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
4
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
8
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
AUR cere câte 300 de lei de la membrii care vor sa candideze pentru o ...
Libertatea
Răsturnare de situație în cazul Charlie Kirk: glonțul fatal nu se ...
Adevărul
„Minciuni!” » Replica Monicăi Iacob-Ridzi, după primul episod al ...
GSP SPECIAL
Inspectorii ANAF au confiscat 68,93 de milioane de la o casă de schimb ...
Libertatea
:)))) Hai ca esti simpatic. Daca stau sa ma gandesc bine, Messi cu fata lui de Grich o sa ne fure si Craciunul!
AVB demis de la Spurs.
Dap, treaba e clara. Messi i-a cumparat si p-aia de la Interne. Nasol!
Eu sunt naiv iar tu esti frustrat din cate vad.Fiecare cu defectele sale.
Ei, in atare caz, trebuie sa ai mai multa grija vis-a-vis de ceea ce spui. Si, bineinteles, pedespele pentru astfel de "bombe" mi se par prea blande. Uitati un caz nou. O publicatie a scos o carte cu caricaturi in care personaj principal e Blatter. Tataia de la FIFA a obtinut in instanta interzicerea publicarii acestei carti, dar daca totusi ea va aparea, editorul va plati 8 mii de euro. O nimica toata, avand in vedere cam ce vanzari o sa aiba. Cam asa si cu astia, care vorbesc de lucruri extrem de grace: trafic de stupefiante, spalare de bani, etc. Bine, de drept ei doar informeaza in legatura cu o ancheta, dar sunt unii care deja-l vad pe Messi tragand pe nas alaturi de Mutu.
Toata lumea stie cum stau lucrurile in fotbal.. numai naivii acestia care traiesc parca inchisi intr-un glob de cristal unde aud si vad un continuu delier messiatic cred ca fotbalul e pe bune si au iluzia unor idol al lor. Treziti-va fratilor!
Dincolo de faptul ca, deocamdata, nu e nimic probat din acest nou scandal, pentru mine-i clar ca echipa de PR a lui Messi trebuie sa revizuiasca un pic startegia. Am zis inainte de aparitia acestei stiri, ca ta'su apare prea des in presa, iar cateodata, cum afost cazul declaratiilor pe care le-a facut cand a venit Martino, cum ca asta a fost jucatorul lui preferat, alimentand speculatii cum ca Messi numeste antrenor la Barca, vorbeste numai prostii. Nu l-am vazut pe ta'su lui Xavi, al lui Puyol, Iniesta, etc dandu-si atat cu presupusul cum si ce. E clar ca numele lui Messi vinde orice, iar presa e gata sa-i spioneze si la closet pe membrii familiei.
Tu inca esti atat de naiv incat sa crezi ca Lessi nu a fost deloc ajutat in aceste performante? Crezi tu ca un adloescent de 1, 20, slab ca scandura si cu atusim sever poate sa se transforme din ratusca urata in lebada balerina fara interventia vrajitorului din Oz? Pff..naivi mai sunteti!!!
Ce legatura are fisu cu tasu'?In plus,mi se pare ca treaba asta ar fi scornita.Dar daca e adevarata,omu' sa uinfunde puscaria si gata.
Asa fiu, asa tata! Nu ma surprinde.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.