Alte știri din fotbal
Cum vrea să pună capăt dezastrului » Gigi Becali este gata să facă ce nu a mai făcut de 4 ani: „Mă duc eu la ei”
0
„Clasamentul îți provoacă dureri de ochi” » Iasmin Latovlevici știe ce se întâmplă la FCSB: „Când joci la cea mai mare echipă din țară...”
0
A văzut conferința lui Charalambous și îl ia în derâdere: „Există acest termen?”
0
„Plecarea lui Charalambous nu e o soluție” » Fostul antrenor de la FCSB crede în calificarea roș-albaștrilor în play-off: „Pot câștiga toate meciurile”
0
Știri din fotbal internațional
Situație halucinantă în Serie A » Fostul căpitan deja s-a despărțit de colegi, dar președintele refuză transferul!
0
Istvan Kovacs, delegare tare în Liga Campionilor » Îl va arbitra pe Cristi Chivu la meciul decisiv cu Borussia Dortmund
1
Conte nu depune armele, dar recunoaște: „Înfruntăm furtuna și este absurd acum să vorbim despre titlu”
0
1,3 milioane € pentru internaționalul român! Maghiarii sparg banca pentru fotbalistul aflat pe radarul lui Mircea Lucescu
1
Lifestyle
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
10
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Femeia care nu poate munci din cauza sânilor imenși, 34GG: „Oamenii îmi ...
Libertatea
Alisha Lehmann, cea mai sexy fotbalistă a lumii, a schimbat și echipa, și ...
Adevărul
Stupoare în Arhivele Securității: marele Ștefan Kovacs a fost agentul ...
GSP SPECIAL
Rusia a numit primele trei țări pe care le-ar lovi cu arme nucleare dacă ...
Libertatea
Stai cuminte, noi, românii suntem mai lași. De fapt europenii (cu excepția francezilor) sunt lasi.
Au mai fost situatii cand clubul a incheiat contract cu fotbalisti ”persona non grata”, dar fiecare și-au vazut de treaba. Cand nu exista dragoste, e clar ca unul trebuie sa plece. Faptul ca a bifat in CV clubul Dinamo Kiev, ii poate aduce lui Blanuta, alte oferte. Nu trebuie sa stea la Kiev daca nu e suportat, el si-a exprimat punctul de vedere, dacă nu e crezut, asta e.
Hai că exagerezi, să nu aberăm cu tot felul de supoziții, băiatul a fost prins intre a sta in Liga a treia si de a pleca să joace afară. Practic a fost mai mare dorinta patronului Mititelu de a-l vinde.
Un prostovan acest Blanuta. Merita tot ce i se intampla.
La cum "avanseaza", cam in 400 de ani vor cuceri Ucraina. Au suficientj pe front cat sa rezistr inca 399 de ani. Pe tine cand te trimite Putin?
Romania nu este o "țară" inventată de comuniști la o revoluție și supraevaluată prin adăugiri de teritoriu din ordinul lui Stalin, că cam asa pare ...
UE cu marioneta Zelenski vor sa bage toată Europa în război. Pica sistemul in Franța și elita europeană e disperată să inceapă războiul. Apar dronele rusești în Polonia și România. Anularea alegerilor de la noi nu a fost făcută degeaba. Elitele europene vor că România sa fie condusă in continuare de slugile războiului, nu de propagatorii păcii.
Slava mama RUSIE!!!
Dacă nu vă plac rușii, schimbați numele echipei, patrioților!
Numele tău spune tot. Pa...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.