Redacția GSP și echipa de investigații te invită să sprijini jurnalismul apăsând butonul DA!

Publicitatea pe net este vitală ca să putem produce în continuare investigațiile, știrile despre sport și faptele pe care le regăsești zilnic aici. Așa că avem nevoie de acceptul tău ca să-ți oferim, în continuare, jurnalism independent, în timp real și verificat.

Redacția GSP și partenerii noștri utilizează tehnologii precum cookies, profilare și prelucrare automata a datelor, pentru a personaliza către tine articolele și reclamele. Prin acceptarea cookie-urilor, ne ajuți să utilizam această tehnologie pe site și să ne finanțăm ziariștii. Ai posibilitatea să iei oricând altă decizie, printr-o simplă revenire pe site. Pentru detalii, te rugăm să citești Documentul de informare a utilizatorilor despre prezenta cookie-urilor pe site și Termenii de utilizare.

DA, AM ÎNȚELES

Campionate

Incredibil! Cum poate pierde Barcelona titlul în La Liga chiar dacă termină neînvinsă campionatul! Calculele care aprind imaginația rivalelor

« Înapoi la articol

Comentarii (9) Adaugă comentariu

Constantin Ungureanu  •  16 Aprilie 2018, 20:04

Cred ca ti-a luat o saptamana sa faci niste calcule de clasa 1.

Constantin Ungureanu  •  16 Aprilie 2018, 20:02

Incredibil e creierasul celui care a scris acest articol.Pentru trafic scrieti numai aberatii.

delpiero82  •  16 Aprilie 2018, 19:26

Nu pot sa cred ce articol *** ! Pai asta e valabil in toate campionatele, in toate sporturile. Teoretic locul 1 poate fi ajuns de locul 2. Si evident ca mai nou sutiti clasamentele si clipurile de pe flashscore. Teoretic la GSP lucreaza jurnalisti.

fibra  •  16 Aprilie 2018, 19:08

Aberatii la infinit .Daca baba avea motor era tramvai,autobuz,ba chiar si buldozer.Voi chiar traiti intr-o imaginatie de tot rasul,ati vorbit in ultima vreme cu copii pana in zece ani sa vedeti ce gandire stralucita au?

Amedeo Nazzari  •  16 Aprilie 2018, 18:23

Toti fraierii scriu articole aici... Nu va e rusine , agramatilor, dupa ce ca ati nenorocit sportul si fotbalul romanesc , mai puneti si toti ***del

andyschleck  •  16 Aprilie 2018, 18:20

Articolul asta e ceva e genul : "Hai sa mai scriem ceva, sa nu ne dea astia afara ca nu am mai scris nici un articol" *** ? In primul rand o face egaluri Barcelona, dar nici Ateltico nu isi castiga toate meciurile mai ales ca ei sunt angrenati si in Europa League .

luker  •  16 Aprilie 2018, 18:11

Asta de a scris articolu are 9 ani? Ok 12. Asa e? Ce rusine a patit ziaru cu pagina asta, valeu.

Joachim Makay  •  16 Aprilie 2018, 17:49

Postat de paul801 pe 16 Aprilie 2018, 17:43

daca ar vedea jurnalistii adevarati de pe afara ce ''articol'' ati facut , ar face pe ei de ras...cat de jos ati putut ajunge ! Incredibil , prostie generalizata !

Banati golanul asta .

paul801  •  16 Aprilie 2018, 17:43

daca ar vedea jurnalistii adevarati de pe afara ce ''articol'' ati facut , ar face pe ei de ras...cat de jos ati putut ajunge ! Incredibil , prostie generalizata !