Alte știri din fotbal
Rapid a mai dat afară un jucător! Nu s-a prezentat nici acum la echipă
0
Sepsi - Farul, meciul care deschide ziua în Superligă. Echipele de start
0
Reacția conducerii U Cluj după scandalul-monstru cu Bergodi protagonist: „A lăsat de dorit, nu e normal”
2
Daniel Oprița, un car de nervi: „Mi-am dat demisia! Aștept decizia clubului” » Atacă unii jucători: „Își bat joc de Steaua! Să nu mai intre în vestiar”
1
Știri din fotbal internațional
Manchester City, 100 de milioane de euro pentru starul de 18 ani care a impresionat la Mondial
0
Flick nu l-a convocat pe Balde! » Marca sugerează un transfer iminent
0
România are viitor! Stefano Precupanu și Ianis Avrămescu, internaționali U18, goluri care au entuziasmat Italia, în Juventus - Parma
2
Toate reflectoarele pe Radu Drăgușin » „Să vedem dacă gladiatorii vor fi fericiți și la Florența”
0
Lifestyle
Una dintre cele mai sexy cântărețe din România a făcut show, înainte de UTA - Corvinul: „Am avut emoții uriașe!”
0
„Tigroaica” Zoe a plecat în vacanță fără starul de la Mondial și a atras toate privirile: și-a etalat toate tatuajele
0
ȘOCANT! Ce s-a ales de vila de 2 milioane de euro a lui Vasile Turcu, în 9 ani de la decesul fostului acționar de la Dinamo
8
„Călăreața apocalipsei” » Și-a lăsat mască urmăritorii cu noile fotografii provocatoare
4
Prețuri carburanți, duminică, 23 august 2026. Cât costă un litru de benzină ...
Libertatea
Ce faci dacă te trezeşti brusc cu un pieton în faţa maşinii. Analiza ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
Sectorul A7 Adjud – Bacău va deveni a patra cea mai lungă inaugurare de ...
Libertatea
cred ca s-a vrut a fi banc. din seria: hai sa radem cu Ionut Chirila. Messi la nationala dintr-o data uita fotbalul :))
Eu zic ca omu asta stie fotbal ,insa prostia domina tara asta si nu prea ai cu cine , + ca este intr-un mare dezavantaj , nu face parte din sistem , ba chiar are sistemul impotriva lui. oricum stie mai mult fotbal decat contra-razvanellucescu si cel putin la fel de mult cat stie hagi ... problema lui mai e una ,aceea ca este arogant si pe prosti ii deranjeaza.
fan real madrid de mic ?:)
Păi cred că pe baza evoluțiilor mediocre ale lui Messi la naționala Argentinei ! Trebuie să fii orb să nu vezi că fară Barca, Messi este un jucător oarecare. Și nici nu va demonstra vreodată că este un jucător mare și fără Barca, pentru că, precum câinele la măcelărie, nu va pleca, decât la pensie, de acolo, lucru declarat chiar de el însuși. Ronaldo a avut "cojones" să demonstreze că este mare și fără Real ! Messi ?
in concluzie...automatisme de la copii si juniori intre messi si.....suarez...hahaha..omul e dus cu pluta..
Tare Chirilă ăsta! :) Becali a greşit atunci când nu a ţinut cont de autoinvitaţia de a prelua FCSB. :)
Asa se explica de ce nu antreneaza Chirila Ionut nicio echipa. Cine l-ar lua? sa spuna despre cel mai bun jucator al Argentinei ca e mediocru? Pe ce baza?
Chiar simțeam nevoia de a afla opinia unui expert reputat în legătură cu evoluțiile mai slabe ale lui Messi la naționala Argentinei. CV-ul de la finalul articolului (inserat probabil cu scopul de a confirma valoarea expertului) e cireașa de pe tort :))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.