Comentarii (6)
brentford
brentford  •  27 Decembrie 2023, 14:42
Postat de bajescu pe 27 Decembrie 2023, 13:36

Radu este un portar exceptional. L-am vazut la campionatul european de tineret, cand a aparat fenomenal. Nu se poate spune ca era doar in forma sau ca si-a pierdut calitatile dupa aceea. La echipele de club a fost, intr-adevar, ezitant. Este greu de inteles ce se intampla cu el. Sper ca isi va reveni

Cum sa isi revina cand el merge doar dupa marafeti,multumindu-se sa fie rezerva de portar? Putea sa aleaga o echipa de Championship in Anglia,sau Serie B,sau oriunde altundeva sa poata apara meci de meci.

Omc87
Omc87  •  27 Decembrie 2023, 13:46

N.a jucat niciodată la viitorul... au fost portari mult mai slabi ca el în Italia... nu e vina lui ca l.a luat inter ... ca sunt jucători doar care au trecut la echipe mari ale Italiei.. .

bajescu
bajescu  •  27 Decembrie 2023, 13:36

nikomunie
nikomunie  •  27 Decembrie 2023, 13:18
Postat de mgky pe 27 Decembrie 2023, 12:50

Nu i-a costat titlul greseala lui Radu, era 1-1 minutul 80. Inter avea nevoie de victorie, si nu jucase nimic a 2-a repriza. Cu un punct tot nu ieseau campioni, ca Milan a batut tot pana la final.

Fara greseala aia inter era campiona.cand e de laudat są il laudam(nu prea sunt momente)dar cand e są il criticam są zicem adevarul.Ła 26 de ani sau cat are acest portar a schimbat mai mult de 10 echipe si nici macar in serie c nu a fost titular de baza.a prima o jumatate de an bunicel in ligue 1 unde a retrogadat echipa care in finał nici nu a activat clauza de cumparare si ete viitorul romaniei.