Alte știri din fotbal
Turcii, aroganți înainte de barajul cu România: „Îi trimitem acasă și luăm avionul spre finală”
0
Edi Iordănescu, despre o absență majoră a naționalei, ignorată în ultimele zile: „Nu iese în evidență, dar...”
0
Marea întrebare lansată dinspre FRF, înaintea barajului de foc Turcia - România: „Îți dai seama ce s-ar întâmpla?”
0
Adrian Porumboiu mizează pe sclipirea unui fotbalist român contra Turciei: „Nu am un preferat, dar el poate face diferența!”
0
Știri din fotbal internațional
Nu a uitat cu ce l-a ajutat Thiago Silva: „Chiar dacă nu vorbea engleză”
0
Un fotbalist a fost omorât din greșeală într-un atac armat la Orebro » Talentatul portar avea doar 20 de ani
0
Mărturia antrenorului fugit din calea bombelor: „Am mers 15 ore cu mașina. Mi s-au învinețit mâinile de frig”
0
Manchester United a pus ochii pe doi fotbaliști din Premier League
0
Lifestyle
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
5
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
O firmă mufată politic livrează mâncarea bolnavilor din Spitalul Județean ...
Libertatea
Ce pot face românii care vor să-și monteze panouri fotovoltaice în lipsa ...
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Plafonarea adaosului la 50% nu scade prețurile la pompă pentru șoferii ...
Libertatea
bine ca l-au aruncat pe portughezul ala ingamfat. mou inca mai are ce sa ofere fotbalului. iar la roma chiar are cu ce.
noroc ca nu te chema nimeni in serie A! nici c antrenor nici ca jucator ,doar ca statuie vie printre ruine
In sfarsit un antrenor adevarat pentru un club cu asa traditie! Se vor lupta la titlu!
haide maaa, ce naspa esti! te rugam noi, vino! hai ca iti dam Logan cu de toate, apartament cu 2 camere confort 1 sporit, salar mediu pe economie (a' italiana, normal), bilete extra la T2 ca sa iti aduci familia si prietenii la meci si cate si mai cate! hai, ca iti platim si transportul cu trinul la cuseta clasa a doua.
Mai bine in Spania, la cules capsuni...
in serie A nu m-as duce nici ca antrenor, nici ca fotbalist, ...daor ca turist, pt Ruine si vestigiile romane...ATAT... ca fotbal nu mai au …. din anii 90` nu mai ai echipe italienii
Mourinho? Glumiți cred. Eu eram 99% sigur că l aleg pe Reghe AKA vtm
Serie A i se potrivește lui Mourinho. Buon lavoro, Jose!
Are cam multe rateuri in ultima perioada...
Bravo lui ,este un antrenor mare si inca are cautare.Orice antrenor mai are si rateuri, sa speram ca va scrie istorie la AS Roma.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.