Alte știri din fotbal
Același Turcia - România, lucruri diferite pe transmisiunea TV!
0
Turcia - România, baraj pentru Campionatul Mondial 2026 » Pauză la Istanbul: repriză curajoasă pentru „tricolori”
105
Turcii ne-au redus la tăcere „Zidul Galben”! Iată ce reprezenta scenografia 3D afișată la start + ce s-a întâmplat la imn
0
Rusescu și Bourceanu s-au pronunțat pe echipa de start alesă de Mircea Lucescu
0
Știri din fotbal internațional
Semifinalele barajului de calificare la Campionatul Mondial » Slovacia - Kosovo, meciul care ne interesează cel mai mult
0
De Bruyne, totul se decide la vară » Saudi Pro League și MLS îl curtează
0
Decizie incredibilă într-un campionat de top din Europa » Meciul de titlu a fost amânat
0
Fiul lui Iker Casillas îi calcă pe urme tatălui și deja strălucește în poartă
0
Lifestyle
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
O firmă mufată politic livrează mâncarea bolnavilor din Spitalul Județean ...
Libertatea
Aurul ascuns în Carpați: peste 2.000 de tone scoase în ultimele două ...
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Dosarele X, varianta cu șină: primăria lui Robert Negoiță a trimis ...
Libertatea
Bleahhh
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Pardon, drepturile omului sunt pline de idiotenii. Pentru ca foarte multe merg impotriva naturii.
Sincer, ma asteptam sa comenteze multi homofobi, Romanie este doldora de intoleranti, ergo needucati si necivilizati. Apropo, homofobia este tot o deviatie, o abatere de la regula respectarii drepturilor omului. Mai mult, homofobia este o faradelege, aversiunea fata de dreptul la demnitate in conditii de egalitate si nediscriminare indiferent de orientarea sexuala atrage atat raspundere contraventionala (art. 2, corob. cu art 15 din O.G. nr. 137/2000), cat si raspundere penala (art. 369 C. Penal).
Lăsați-i pe belgieni și pe canadieni să publice știri din astea. Vă rog...
E clar ca nu putea fi decat fundas!
Doamne fereste GSP! Chiar nu vi frica de Dumnezeu sa promovati asa ceva. Sper sa va vina mintea la cap si sa nu fie prea tarziu, ca sodoma si gomora se apropie pt cei care se complac cu promovarea imoralitatii care este impotriva lui Dumnezeu!
curat firesc, cum ar zice nenea Iancu
deci gazeta sporturilor a devenit o platforma pentru oameni cu deviatii sexuale.
Asteptam sa ne dezvaluiti rezultatul de la testul cearsafului dupa nunta.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.