Comentarii (3)
Contrahateri2025
Contrahateri2025  •  23 Iunie 2026, 12:27

Pe omul Alvarez il apreciez cel mai mult dintre fotbalistii argentinieni pe care-i vad in Europa sau la Cupa Mondiala pentru ca nu-i rasist, nu-i dur, are valoare si nu are tatuaje! Totusi, nu inteleg de ce ar vrea sa ajunga la Barcelona, unde sunt privilegiati localnicii; daca, prin absurd, Barcelona ar gasi banii necesari transferului, in 2-3 ani Alvarez nu va mai fi dorit acolo, cum s-a intamplat cu atatia mari fotbalisti (marele Ronaldo Nazario n-a jucat decat un sezon acolo)!

patratel2019
patratel2019  •  23 Iunie 2026, 08:19

Cred ca la Barcelona s-ar potrivi cel mai bine! E pe stilul lui Alvarez.

rumunek
rumunek  •  23 Iunie 2026, 01:40

De unde are Barca 120 de milioane? Parcă erau într-o procedură de supraveghere financiară din partea Ligii spaniole.

Comentează