INTERNATIONAL  »  CAMPIONATE  »  AL GHARAFA

Juninho Pernambucano marchează un gol fantastic pentru Al Gharafa în Qatar!

Articol de GSP - Publicat duminica, 25 octombrie 2009 00:00

Fostul mijlocaş al lui Olympique Lyon Juninho Pernambucano a înscris un gol de senzaţie pentru Al Gharafa în partida pe care echipa sa a terminat-o la egalitatea cu Quatar SC, scor 3-3.

Juninho, recunoscut pentru execuţiile sale extraordinare din lovituri libere, a marcat superb, în minutele de prelungire ale primei reprize, aducînd egalarea la 2.

Interviu ȘOCANT cu fostul internațional român care deține o școală de fotbal: „80% dintre români susțin Rusia. Știm cu toții ce este Ucraina - rahat!” » GSP l-a contactat azi: „Îmi mențin afirmațiile!”

Retragere-șoc în tenis! Nici măcar nu și-a anunțat fanii, dar a cerut să fie scoasă din programul de testare antidoping