Alte știri din fotbal
Mihai Stoica, intervenție în forță în scandal: „Ireal ce ne-au propus! Nu suport oamenii care fac asta!”
1
FCSB l-a cedat în Superliga pe fotbalistul de 900.000 de euro: „Ne-am înțeles”
2
Doi titulari din sezonul trecut au plecat de la Petrolul: „Mulțumim!”
0
Universitatea Craiova s-a distrat cu amatorii din Austria: 6 marcatori diferiți în primul amical
9
Știri din fotbal internațional
BeIRANvand, invincibil! „Dracii” s-au lovit de un zid, iar calculele grupei G se complică
4
Lionel Messi este uriaș și la propriu » Statuie de 26 de metri înălțime, dezvelită în onoarea lui
0
A fost chemat de urgență de Thomas Tuchel în SUA și a dezvăluit cum a primit vestea: „Nu aveam telefonul la mine...”
0
A plecat Răzvan, dar putem avea un antrenor român și în noul sezon din Grecia: „Ofertă foarte bună”
0
Lifestyle
Diana Munteanu a pus un pariu de cotă 17 la Cupa Mondială: „Promit să fac asta la TV, dacă nu trece de grupe!”
1
Scandal la brazilieni! » Cu amanta și apoi cu soția la Cupa Mondială, pe banii naționalei
3
Dezvăluirea iubitei noului erou de la Mondial: „Atunci, el a intrat în depresie!” » Cum a încălcat acesta ultima interdicție de la FIFA
1
A fugit de Mondial și a încins atmosfera pe insula milionarilor! Iuliana Pepene, escapadă în Mykonos: „Tu ești campioana”
6
Bolojan dezvăluie de ce l-a ales Nicușor Dan pe Adrian Veștea pentru ...
Libertatea
Infertilitatea la bărbați crește alarmant. Nivelul de testosteron scade cu ...
Adevărul
Messi, Ronaldo, Hagi și Yamal, zeci de mii de euro pentru noul Muzeu al ...
GSP SPECIAL
Cele două soluții ale PNL pentru a avea un guvern în iulie. Bolojan cere un ...
Libertatea
sa nu o mai aburim la general a fost 4-4 echitabil zic eu...la 3-1 in tur real tremura,acum putea fi mult peste acel 2-0 mincinos......deci 4-4 ca la teatru ca a fost mare spectacol asta e sigur !!!!!!
Atentie! Real a fost intotdeauna capabila sa bata pe Barcelona insa nu s-a intamplat pentru ca Barcelona a jucat foarte bine. Insa aseara, au fost ENORM de multe greseli in apararea Barcelonei iar scorul putea fi mult mai mare. De asemenea, masinaria de pase a Barcelonei a lipsit aseara ... Ca argumente la ce am spus, priviti statistica paselor si a greselilor jucatorilor Barcelonei si comparati-o cu un "El Clasico" de acum 2 ani!
hai ca ai spus-o p-asta : messi mai eficient la lovituri ibere? :)))))
si cand si-a sters mucii pe pustiul ala tot mare caracter era?
cam tirziu ai aflat ca messi stie sa bata lovituri libere. afla de la mine ca este mult mai eficient decit ronaldo la lovituri libere.
Vorbesti numai prostii. Faci niste generalizari total aiurea de parca detii niste statistici clare. Din toate astea deducem ca esti doar frustrat. Hai la revedere!
Ce am aflat aseara: 1. Real este capabila sa bata Barca. 2. Messi stie sa bata lovituri libere :) 3. Iker ramane un mare caracter 4. Pot sa ma bucur de un meci frumos chiar daca Barca ia bataie.
Ieri a fost prima repriza dupa 5 ani in care Real a dominat Barcelona. In orice caz nu cred ca se putea mai mult altadata pr ca Barca a fost si ramane prea buna, dar nu asta era stilul Realului. Mai bine mori frumos si in picioare decat in genunchi. Oricum pt mine cea mai mare dezamagire la Real sunt jucatorii care fac numai rau clubului. In afara de madrileni, a ajuns o lume intreaga sa ii urasca. Nu este normal la un club atat de mare sa vezi atata rautate si frustrare. Nu cred ca mai este o echipa in lume sa se comporte asa. Au ajuns sa fie blamati si de alti mari jucatori sau antrenori si asta spune multe...
Voiam sa il aud vorbind asa daca pierdeau. Cand pied ei se lasa cu macel. Nu am vazut meci in care sa piarda si sa isi respecte adversarul, niste frustrati. Ma bucur totusi ca am vazut o schimbare in atitudinea lui Casillas care a avut si el momente de nebunie. Restul sunt inca spalati oe creier de mou, nu vezi numai rautate si frustrare...
nu stiu cati ani ai, dar iti urez sa fii sanatos si multi inainte! ideea era ca am avut sansa ca din 1990 pana in 1994 sa locuiesc la Madrid si nu e putin lucru sa mergi la Bernabeu de la 14 ani...i-am vazut pe Butragueno si pe Hugo Sanchez.....asa ca .... stiu ce fotbal i se potrivese Realului inr-adevar, stilul portughezului nu se pliaza pe istoria Madridului, dar nici Mourinho nu e pe viata la Real
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.