Alte știri din fotbal
Pleacă Andrei Nicolescu? Președintele lui Dinamo a răspuns: „Decizia este a acționarilor”
1
Transferul încercat de Rapid nu îl încântă deloc: „Să nu fie cum a fost Koljic”
0
Ionel Ganea, atac la adresa lui Ciprian Marica: „Un om fără caracter! Vreau și eu să-i transmit un mesaj”
8
Premierul desemnat Eugen Tomac are o propunere neașteptată pentru sportul românesc: „Cupă comună cu această țară!”
3
Știri din fotbal internațional
Olise, hattrick în ziua în care Florentino anunță jucătorul de 150 de milioane! » Reacția lui Deschamps
0
Măsura extremă care ar urma să se ia la Campionatul Mondial
0
Istvan Kovacs se va îmbogăți după participarea la Cupa Mondială
0
Dan Șucu a făcut o investiție la 300 de kilometri de unul dintre cele mai riscante locuri de pe planetă!
0
Lifestyle
Și Dennis Man s-a căsătorit astăzi: căpitanul Stanciu i-a fost naș
8
Denis Alibec s-a căsătorit discret cu fosta gimnastă
10
Realizatoarea TV nu s-a mai abținut » Mesaj public pentru Guardiola: „Te iubesc, Pep!”
1
Romina Gingașu, soția boss-ului Ferrari, gest fără precedent pentru familia afectată de drona căzută în Galați!
23
Singurul fotbalist român care a fost campion mondial. „Alerga până la ...
Libertatea
Cazul elevei din Cluj care ar fi fost drogată la banchet: testele ...
Adevărul
Avem LISTA COMPLETĂ de premieri olimpice, ținută doi ani la secret de COSR ...
GSP SPECIAL
De ce nu poate fi repornită rafinăria Petrotel: Lukoil nu vrea, statul nu ...
Libertatea
eu nu stiu de ce il da pe Huntelaar asta ca omul si-a facut datoria de fiecare data cand a jucat,sunt prosti rau astia de la Real,si-a luat numai jucatori de ofensiva si in aparare joaca cu terminati gen pepe
aveti dreptate in totalitate si ca adaus sunt si eu de acord ca arogantii si "prepotentii" de la madrid fac f mare greseala daca ii dau pe olandezi in special pe sneider, huntelar..mai ales ca macar ii pot tine de rezerve si va imaginati ce rezerve de lux!!da in fine lasa sa subtieze lotul ca ei cred ca doar cu kaka si cr.r vor castiga "tripletele" hahaha ce fraieri, ei probabil inca nu au aflat ca asta doar BARCELONA a reusit si ca se castiga prin MUNCA si SMERENIE ca baza s
aveti dreptate in totalitate si ca adaus sunt si eu de acord ca aroganti si "prepotentii" de la madrid fac f mare greseala daca ii dau pe olandezi in special pe sneider, huntelar ...mai ales ca macar ii pot tine de rezerve si va imaginati ce rezerve de lux !!!da in fine la sa fraierii sa subtieze lotul ca ei cred ca doar cu kaka si cr.r vor castiga "tripletele" hahahahaha ce fraieri ai probabvil inca nu au aflat ca asta doar BARCELONA a reusit si ca se castiga prin MUNCA si
zi-ne si noua ce excese face? ca da multi bani pe jucatori care isi merita banii? VA E CIUDA FRATE CA ARE DE UNDE CHELTUI REAL-U SI ECHIPELE VOASTRE PREFERATE SUNT INTRATE IN CRIZA ECONOMICA! DOAMNE BA DA-VA MINTE!
bai berbecilor huntelaar din cate stiu eu daduse 8 goluri in 6 meciuri...deci
Cei de la Real fac o mare greseala daca ii vinde pe jucatorii astia fara sa mai ia in locul lor altii mai buni si mai "vedete" decat ei. Huntelaar chiar se acomodase foarte bine dand 9-10 goluri in retur, Snejder desi a fost cam accidentat sezontu asta, a jucat excelent toate meciurile pe care le-a jucat, ce sa mai zicem de Robben care a fost omul meciului la majoritatea meciurilor pe care le-a jucat. SPER SA MAI VINA NUME MARI LA REAL. ASTA DOAR CU AJUTORUL LUI DUMNEZEU. FORZA REAL!
Subscriu. O echipa buna are rezultate doar pe baza de munca si implicare. Dar cum cei de la Real sunt de parere ca banii sunt o solutie...
Degeaba cumpara jucatori de 90 de milioane de euro, daca aproape toti sunt orgoliosi pe teren. Vorba aia, sunt niste vedete totusi.
Tot Barcelona va face legea pentru ca pune munca si daruirea in fata vedetismului si basinilor sportive! Valoarea nu inseamna nimic atata timp cat e inecata in alcool, sex si droguri! Transferurile realului din aceasta vara sunt de o nesimtire ordinara iesita din comun! Acesti jucatori NU VOR CONFIRMA! Ascultati aici! Robben si Drenthe sunt cu zece clase peste aceste muieri latine! Viva Barcelona!
Eu nu l-as vinde pe Huntelaar.A marcat 8 goluri si pentru cat a jucat este foarte mult.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.