Alte știri din fotbal
Tavi Popescu: „Am fost decisiv în toate meciurile, nu meritam să ies din primul 11” » Chiar a fost?
0
FCSB - Botoșani poate fi ultimul meci » Dezvăluiri de la negocieri: „Cluburile s-au înțeles. Urmează să reglăm anumite detalii”
2
Noul jucător de la FCSB, asaltat de suporteri la stadion
2
Scandal la FCSB după victoria cu Botoșani! Jucătorii au răbufnit la final: „Nu știu ce au cu familiile noastre!”
2
Știri din fotbal internațional
Yaya Toure, antrenorul verii în Europa! La un pas să își ducă echipa la „masa bogaților” din Liga Campionilor
0
Experimentele s-au terminat » Ei sunt cei „4 fantastici” ai lui Mourinho la Real Madrid
0
Vasile Mogoș, campion cu Universitatea Craiova, și-a găsit echipă
0
Rodri, primele cuvinte după perfectarea transferului: „Vreau totul!”
0
Lifestyle
Sala Polivalentă din Tulcea găzduiește un nou eveniment sportiv, după succesul de la Europeanul de baschet U18
1
Suma astronomică obținută la licitație pentru noul model electric Ferrari
0
Înotătoarea care a stabilit un nou record mondial de două ori într-o singură zi!
1
Mbappe, ținut „ostatic” pe yacht de iubita lui în timp ce Mourinho a început curățenia la Real Madrid
1
Motorina s-a scumpit iar și sare de 10 lei/l, marți, 18 august 2026. Cât ...
Libertatea
Cât petrol mai trece, de fapt, prin Strâmtoarea Ormuz? Datele ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
Un val de pensionari care-și vor banii de CASS înapoi au aglomerat ...
Libertatea
E greu de facut asta anul asta. Nu stiu ce antrenor si-ar permite sa il aiba pe Messi in lot si sa nu joace cu el. Conducerea ar fi trebuit fie sa ii dea drumul cand a cerut, fie sa faca tot posibilul sa il tina multumit la club. Ori cand dai afara pe usa din dos nu doar cel mai bun prieten al lui dar si unul dintre cei mai buni jucatori din istoria Barcei si din lume (chiar si la varsta lui) e greu sa nu te astepti la reactii negative. Chiar sunt curiod ce inlocuitor vor aduce pentru ca din numele vehiculate in presa nu prea vad creun jucator de calibrul lui Suarez (sa nu uitam ca atunci cand l-au adus nu era o tanara speranta ci probabil cel mai bun atacant din PL la data respectiva).
Atac devastator ,ba voi nu le prea aveti cu cuvintele.
Nu mai pupa Barcelona atacant ca Suarez. Ca era sau nu prieten cu Messi asta nu mai conteaza, era Atacant de careu cu A. Dadea multe goluri unele de o frumusete rara. Koeman asta e nebun, nu cred ca-l prinde primavara la Barca.
Tricoul Barcei arata demential. Daca nu tineam cu Madrid, eram deja la magazin
Barcelona trebuie sa o ia de la zero fara Messi.Acum doar prelungesc agonia pentru ca vin alegerile si nimeni nu vrea sa deconteze plecarea superstarului argentinian.La fel ca in Romania pasarea cartofului fierbinte de la unii la altii.
Asta spune multe despre "inteligența" lui Bartomeu. Nu că n-ar fi fost și alte dovezi...
eu nu inteleg ceva, nu l-au lasat pe Messi sa plece invocand clauza de 700 de milioane, dar este clar ca el nu o sa-si mai prelungeasca contractul si o sa plece vara viitoare, poate chiar pe gratis. ce ai castigat? il mai tii pe Messi nefericit la tine inca un an...si atat
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.