Alte știri din fotbal
Dorinel Munteanu o amenință pe Dinamo: „Avem nevoie de un joc extrem de agresiv”
0
El va arbitra FCSB - CFR Cluj » Are o creștere senzațională și a fost lăudat de Gigi Becali
0
Florin Prunea a dat verdictul: „E transferul ultimilor 2-3 ani în Liga 1”
0
Numire ciudată în Liga 2! Echipa e pe marginea prăpastiei, dar a adus un antrenor străin care n-a mai activat din 2022
0
Știri din fotbal internațional
Accidentat, Florin Andone a semnat un nou contract
0
Antrenorul lui Dinamo Zagreb a remarcat un singur jucător de la FCSB: „Cel mai periculos”
0
Idee genială de marketing la Celta Vigo » A scos la vânzare echipamentul original al lui Ionuț Radu!
0
Cum este văzut Gigi Becali la Zagreb: „Zdravko Mamić românul” » Descris cu un singur cuvânt
0
Lifestyle
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
0
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
2
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
2
Avocata care plănuia să „răzbune” moartea fiului ei prin asasinate, ...
Libertatea
Fermierii au o idee simplă care poate salva hrana românească: „Clientul ...
Adevărul
Machetele stadionului Dinamo cu care fanii au fost amăgiți după '90 » Prima ...
GSP SPECIAL
Donald Trump, ofertă de 1.000.000 de dolari pentru fiecare locuitor din ...
Libertatea
Flick -Flack asta de la Barca se ia de arbitrii de la meciurile altora,sambata seara a stat cuminte si a fost "rasplatit" (si) de VAR.
Cum dracu' de nu a fost VAR-ul "salvator" pentru Celta la 3-3 ,cu 2 jucatori care trebuiau eliminati(Martinez si Raphinia) si penalty neacordat la faultul portarului Szcesny?
cre’ca ma confunzi. dar tine-o tot asa. pari un individ confident
Ai 'killer-it'gramatica limbii Romane.
Ce se intampla *** a pierdut teren din europa este pa si campionatul cam la fel
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
rosu pt inigo martinez pt fault in pozitie de ultim aparator. nu trebuia sa cada jucatorul celtei ca sa fluiere arbitrul. raphina iertat de al doilea galben. penalty…imi pare ca olmo cade inainte sa fie lovit in picior. in mod normal, la mijlocul terenului nu se fluiera. dar cand il vezi pe flick aproape sa faca avc pe marginr, ti se face mila.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.