Alte știri din fotbal
Nana Boateng, prezentat la Petrolul Ploiești! Urmează atacantul
0
Încurcată de Petrolul, Dinamo umblă la „pușculiță”: „Suntem în discuții pentru apărare, mijloc și atac”
0
Zeljko Kopic l-a scos din lot: 99% pleacă de la Dinamo!
1
Șeful VAR a fost „reactivat” pe post de secund! » A avut mai multe meciuri în țările arabe decât în Superligă
0
Știri din fotbal internațional
Cristiano Ronaldo, golul #961: cum a înscris astăzi, în campionat
0
Câți bani a obținut FCSB din participarea în grupa unică Europa League
2
Mărturia chirurgului care l-a operat pe unul dintre fanii lui PAOK rănit în accidentul din Timiș: „E un miracol că a supraviețuit, dar...”
0
Chivu face „hattrick-ul” la Inter » „Conduce cu claritate, entuziasm, determinare și arată perspicacitate tactică”
3
Lifestyle
Nu e glumă! Iubita numărului 9 ATP a câștigat mai mulți bani decât tenismenul la Australian Open
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
12
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
„Trebuia să îl fac pe soțul ei să o părăsească pentru a putea rămâne cu ...
Libertatea
Mobilizare pentru Autostrada Bucureștiului: circulăm la vară pe A0 între A2 ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
Ministrul de Externe maghiar, intervenție la două cluburi din Ungaria, ...
Libertatea
Probabil el se referea la Barca de acum cativa ani, care facea spectacol. Nu de cea de acum, care nu are nici o directie. Sau tu urmaresti fotbal doar de cateva luni si nu stii ce au aratat jucatorii Barcei anii trecuti?
Pacat. Acum favorita e Man City. Totusi, inca sper ca Liverpool va lua campionatul.
E de rahat pentru ca a distrus notiunea de fotbal spectacol si pe cea de fair play. Echipele pe care le-a condus au avut rezultate, dar au fost echipe urite, cu un stil speculativ.
Ce 'rahat' de meci !!! Fotbalul nu este drept....cum sa castige o echipa ca Chelsea care nu iese din propriul careu 80 min.??? Cum sa castigi cu posesie 25% ? Am vazut meciul lui Chelsea la Atletico Madrid si am ramas scarbit...dar astazi a fost maxima !!! De astazi nu mai vad nici un meci cu echipa antrenata de antifotbal(Murinho)...nici cand antrena la Madrid si il executa Barca pe unde il prindea nu prea eream incantat de meci...ce sa vad? unii care se apara si nu ajung in terenul advers decat cand se schimba portile la pauza :-)) nu contest valoarea lui de antrenor,mie imi place fotbalul ofensiv.
Ha, ha...ce "muisiti" :)). Liverpool cu 1 punct depindeau in continuare doar de ei, nu trebuiau sa se avante la victorie, doar un nebun credea ca Chelsea, fie si cu rezerve in primul 11, vine sa ia multe. Au jucat prea numai din entuziasm. Ca sa castigi trofee trebuie sa joci foarte bine si tehnico-tactic si fara greseli, ori Liverpool a pus 2 goluri pe tava astazi. Din pacate Chelsea nu prea mai are sanse, as vrea foarte mult sa ia Liverpool decat Man. City.
cum mama naibii sa spui ca au trantit meciul? chiar atat de intoxicat sa fii. nu pot aia sa aiba o zi proasta ca au trantit meciul. incredibil
Da, era bine si asa, au jucat ca niste cizme, parca au trantit meciul, toate suturile pe portar.
=)) liverpool a dat de pamant cu arsenal cand a iesit la joc. dupa un sfert de ora tunarii erau groogy. de ce e chelsea de rahat? de ce e mourinho de rahat? suarez nu a miscat in fata lui kalas si a lui ivanovic.
mama ce campionat :)) din nou ultima etapa se decide , pacat de liverpool , dar fotbalu se joaca pe puncte . bravo chelsea cu echipa a 2 , bate 2-0 ii ceva
In primul rind nu trebuia sa piarda.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.