Alte știri din fotbal
Ioan Varga a început demersurile pentru a muta CFR-ul pe „Cluj Arena”: „Nu înțeleg de ce se face diferență, că nu e normal”
0
Reacția lui Edward Iordănescu după ce a aflat că Gică Hagi urmează să devină selecționerul României: „Are un avantaj pe care l-am avut și eu”
0
Fostul mare internațional a refuzat propunerea lui Răzvan Burleanu pentru postul de selecționer: „Sunt convins că nu a avut încredere în grupul de jucători”
0
Constantin Gâlcă, avertizat de conducerea Rapidului: „Dacă nu câștigăm, nu cred că mai avem șanse”
0
Știri din fotbal internațional
Presa spaniolă se ia de Ionuț Radu: „În ultimele săptămâni...”
0
Răzvan Marin, după eliminare: „Suntem triști, dar trebuie să continuăm” » Rațiu, sancționat la notă
0
Tabloul semifinalelor Conference League: Răzvan Marin, eliminat de Andrei Rațiu, după un retur dramatic la Atena!
0
Gest de suflet pentru Mircea Lucescu, după ce a marcat în AEK Atena - Rayo Vallecano
0
Lifestyle
Primele imagini: noua Dacia Evader a fost surprinsă astăzi pe stradă!
0
Lovitură pe piața auto » Rivalul Dacia ajunge în premieră în Europa! E al doilea cel mai vândut model la nivel global
4
Ioana Cosma: „Ești una dintre cele mai frumoase sportive” » Replică hazlie: „Pun o poză în lenjerie, bubuie Instagramul!”
15
Ce amintiri! Cum a cucerit-o Mircea Lucescu pe Neli în tramvaiul din Grozăvești: „Era timid, nu îndrăznea să mă ia de mână!”
5
Nicușor Dan a anunțat că va organiza referendumul pe justiție în mai puțin ...
Libertatea
Cât costă independența energetică pentru o casă de 100 mp în România
Adevărul
Cine o provoacă pe Giorgia Meloni? O fostă aruncătoare de ciocan de la ...
GSP SPECIAL
„Nu ești mult mai mamă, dacă ai născut pe cale naturală”. Interviu cu prof. ...
Libertatea
si barca face spectacol? cum am mai spus, aia p-limba mingea pana adorm adversarii,a rbitrii, spectatorii. nu sunt capabili sa suteze din afara careului. dau goluri numai din 6 metri. ala e spectacol?
Daca urmarim cate meciuri au jucat cei de acolo doar Cole, Kalas si portarul sunt rezerve.Restul in functie de forma contracandidatului pe post au prins minute bune.Lui Ba ii venise randul, Matic alaturi de Ivanovic e cel mai titular de acolo.Mikel inainte de venirea lui Matic era titular.Daca stau sa ma uit pe jucatorii lor ei nu au un 11 exact.Doar apararea a fost dea lungul sezonului fix aceiasi:Ivanovic-Terry-Cahill-Cole.
Sa joci 38 de meciuri la intensitatea aia...sunt o gramada de exemple de super jucatori care nu au facut fata in BPL.Barca ar aea probleme mai mari cu echipele mai mici nu neaparat cu alea mari.Cat despre rusinile suferite de englezi: A castigat cu United de 2 ori, a pierdut cu Chelsea si i-au scos pe Chelsea dupa 2 egaluri.Daca sap mai adanc ajung la ultima eliminare a Barcelonei in optimi sezonul 2006-2007.
Schwarzer, Salah, Kalas, Ba. Nici Schurrle, Cole sau Matic nu sunt, de obicei, titulari.
daca City bate pe Goodison Park s-a terminat pentru cormorani...urat pentru Stevie G...toti isi vor aminti ca Liverpool a pierdut titlul pe mana lui si la cariera ce o are in spate chiar nu merita asa ceva...!
tu stii ce-i aia fotbal maroniule?de la atata uhrina baita sub podulziganessc nici nu mai stii cu ce se mananca sportul asta :)))
Numeste 3 rezerve.
2-0 pe Anfield Road, cu rezervele. Shhhhhhh
cea mai urata echipa din punct de vedere fotbalistic pentru ca fotbalul inseamna spectacol, nu ma intereseaza apararea si anti-jocul...rusine mou, rusine chelsky ..sper sa va scaoata atletico !
Sunt convins ca nu mai poate Mourinho de faptul ca niste oameni care comenteaza pe un amarat de site de sport din Romania ii striga "rusine", sigur se va simti ca ultimul om si, cel mai probabil, isi va da demisia.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.