Alte știri din fotbal
Petrolul - Rapid, mari orgolii și medicament! Lotul giuleștenilor pentru meciul de la Ploiești
0
După tragerea la sorți în Cupa României, Florin Niță a dezvăluit ce l-a sfătuit pe Târnovanu: „Eu vorbesc mereu cu el”
0
Andrei Nicolescu vrea revanșa în Cupa României: „Este unul dintre obiectivele de anul acesta” + Ultimele detalii despre noul transfer de la Dinamo
0
Care e viitorul lui Șumudică la CFR Cluj? » Noul șef din Gruia dezvăluie: „Am o viziune clară”
0
Știri din fotbal internațional
Toni Kroos și-a desemnat favoritul pentru Balonul de Aur
0
Șucu transferă un jucător suspendat în Anglia pentru rasism! » Atacantul are 5 goluri la națională în 2026
1
Julian Alvarez e inamicul numărul 1! » Baza de pregătire a lui Atletico, împânzită astăzi de mesajele ultrașilor!
1
Alexandru Tudorie, la un pas de transferul într-un campionat exotic
0
Lifestyle
Cea mai sexy hocheistă din lume, deconspirată de fani » Noul iubit este tot un sportiv
4
Portarul devenit celebru în timpul Campionatului Mondial se iubește cu românca Dana » Surprinși pe aeroportul Otopeni
14
Femeia cu peste 1 milion de urmăritori intervine în scandalul de la FCSB: „Nu e nici 1% apreciat! A trecut printre atâția fotbaliști și nu i-ai spus un «bravo»”
30
Sala Polivalentă din Tulcea găzduiește un nou eveniment sportiv, după succesul de la Europeanul de baschet U18
1
Cum s-a adaptat Ucraina după distrugerea a 53% din infrastructura ...
Libertatea
Cum încearcă Italia să oprească invazia crabului albastru cu ajutorul ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
ANM anunță furtuni în weekend, cu ploi și rafale de până la 55 km/h. Harta ...
Libertatea
stai tranquilo ... au mai avut 11 puncte si city au luat campionatul .sa vrzi in 3-4 sapt vor venii 3-4 jucatori... nu mor caii cand vor cainii
No ***, really? Wow. Where did you read that? On a match box?
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Pana acum e bine ... nu se poate spune ca s-a castigat deja campionatul , dar e important acest avans !
Nici cu toate miliardele ***, nu-i vor mai scoate pe M City din pasa neagră, prin care trec momentan!! Încet, încet, era lor a început să apună. Este precum o stea, care la început răsare, strălucește o perioadă, apoi începe să se......stingă.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.