INTERNATIONAL  »  CAMPIONATE  »  BARCELONA

Luis Enrique e nemulţumit după victoria cu Almeria: "Este cel mai prost joc al Barcelonei!"

Articol de GSP - Publicat duminica, 09 noiembrie 2014 00:00 / Actualizat duminica, 09 noiembrie 2014 13:04

Barcelona a cîştigat cu greu în faţa Almeriei, scor 2-1, după ce a fost condusă la pauză cu 1-0, iar antrenorul Luis Enrique este nemulţumit de jocul echipei sale.

"A fost cel mai slab meci al nostru. Am reuşit să cîştigăm datorită atitudinii şi dorinţei jucătorilor din a doua repriză. Dacă vrem să avem succes, trebuie să continuăm să cîştigăm şi cînd jucăm prost.

Cu ocaziile pe care le-a avut Almeria, din cauza greşelilor noastre, rezultatul este foarte bun", a declarat Luis Enrique, potrivit ziarului AS.