Alte știri din fotbal
Se gândește serios să plece de la FCSB în vară: „Ar fi bine”
0
Ghinion pentru FCSB! » Omul de bază s-a accidentat și nu joacă la Botoșani
0
Rapidiștii se revoltă: „Este incredibil! Așa suntem tratați”
0
Momente delicate în direct » Victor Angelescu, întrebat frontal: „De ce Bilașco și nu Săpunaru director sportiv?”. Fostul căpitan rapidist aștepta răspunsul în studio
0
Știri din fotbal internațional
Liverpool face curățenie generală! Jumătate de echipă, out » Real Madrid vrea să-i ia o vedetă
0
Real Madrid și-a făcut lista de transferuri » Cinci nume sunt pe radarul „galacticilor”
0
Cassano dă de pământ cu jucătorii italieni: „Sunt groaznici! Spunem asta sau nu după 15 ani?!”
0
Kylian Mbappe face dezvăluiri șocante: „Am vrut să renunț, m-au făcut maimuță!”
0
Lifestyle
Un studiu îmbucurător: obiceiul simplu prin care se reduce riscul de demență sau Alzheimer
0
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
5
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
8
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Ucraina cumpără o fabrică strategică din România, veche de 75 de ani, cu ...
Libertatea
Cutremur la Pentagon în plin război cu Iranul: șeful Armatei SUA, forțat de ...
Adevărul
Sub stăpânirea lui Ridzi: Jiul Petroșani, „vaca de muls”, între blaturi la ...
GSP SPECIAL
Ucraina cumpără o fabrică strategică din România, veche de 75 de ani, cu ...
Libertatea
Din pacate ragusesc pe tapsanele ligii a patra...
steaua are ultrasi ? dar in timpul meciurilor ce fac, ca nu prea i-am vazut la stadion. probabil isi inrosesc degetele pe tastatura.
Asta-i tot ce poti? Sa-mi fie mila? Sa-mi fie sila?
Vad multi smardoi pe aici, am o intrebare, cand va bateti cu Peluza Sud Steaua? ca vorba e multa...
...de acord cu *** lui jiji, dar îi respect p-aia de la sud pt. ca au mentalitate. Paradoxal, nu?...
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
chiar sa fie pra peste sud? din ce punct de vedere?
Levski a jucat cu fosta litex lovech ... Actuala cska este fosta litex lovech
Niste *** ce n-au treaba cu fenomenul; astia nu iubesc fotbalul si nu vor fi niciodata asimilati suporterilor. Sunt la marginea umana a societatii si se comporta ***, violent si brutal, ca oricare alt golan de cartier ce nu stie altceva decat sa dea cu pumnul sau cu bata. Frustrati fiind ca pe la liga a IV de amatori n-au parte de adrenalina golaneasca, isi manifesta huligalismul oriunde se nimereste, chiar si la Sofia. Niciun stelist adevarat nu-i regreta pe rebuturile astea... bine ca am scapat de ei! Sa stea o suta de ani in curtea lui Talpan; Steaua adevarata n-are nevoie de asemenea specimene grobiene si nici de manifestarile de grota ale acestora!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Este absolut normal ca tska sofia ,tska moscova si tska bucuresti sa fie echipe infratite deoarece aveti parinti comuni : stalin si armata sovietica
Gigismul dauneaza grav sanatatii !
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.