Alte știri din fotbal
Greu de consolat! Detaliul surprins după Turcia - România: el a fost cel mai afectat „tricolor” după eșec
0
Primul „tricolor” care ia în calcul un pas în spate: „Nu mai știu nici eu ce sunt, fost sau actual căpitan”
2
Șumudică și-a vărsat nervii pe „tricolorul” lui Lucescu: „ZERO! A fost ceva de nedescris”
0
Turcia – România 1-0 » Cine a primit nota 4 în tabăra „tricoloră” + singurul om de „7”
3
Știri din fotbal internațional
Știm cele 4 finale ale barajelor pentru Campionatul Mondial » Slovacia - Kosovo, meci cu 7 goluri: următoarea adversară a României
8
Naționala clasată pe locul 204 în lume a obținut prima victorie după 532 de zile!
0
De Bruyne, totul se decide la vară » Saudi Pro League și MLS îl curtează
0
Decizie incredibilă într-un campionat de top din Europa » Meciul de titlu a fost amânat
0
Lifestyle
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
Victor Micula jr, trimis să muncească la mănăstire. Pedeapsa judecătorilor ...
Libertatea
„Vreau să mor frumoasă”. Povestea Noeliei, tânăra de 25 de ani din Spania ...
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Prima declarație a lui Nicușor Dan despre scumpirea benzinei și motorinei ...
Libertatea
In primul rand, la vârsta mea, 3buie sa ma pun bine si cu ce urmează. Asa cum ne-a invatat marele filozof Ion Tiriac, “am sunat la Dumnezeu, si daca n-a răspuns, m-am dus la Sfântul Petru.” In al doilea rand, GSP nu a avut opțiunea de care atât de mild pomenești. PS Si nu se scrie “Lestar”, ci Le Star. You’re welcome. Acum ma duc sa imi spāl Le Car.
E bine ca am scos 1 punct din deplasarea asta. Acum avem drum liber spre titlul 14.
Daca esti fan "Lestar" de ce te afisezi cu emblema sfintilor de la Southampton? :)))
Bastenitos, cu ce l-am putea atrage pe Grealish sa vina la noi in echipa? Deja știe ca banii n'aduc fericirea. I-a zis Nea Tiri.
Bai Grealish, lasă ba loserii ăștia. Vino la noi la Leicester, poți sa fii respectat si adulat cam la 70% din ce capătă Vardy. Nu te-ai saturat de fitzele lu' Guardiolando?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.