Alte știri din fotbal
Mihai Stoica îi dă replica lui Dică, după răbufnirea de la TV: „Poți să semeni cartofi”
0
FC Argeș - Petrolul, în runda secundă a Superligii » Moldoveanu deschide scorul în minutul 17!
1
Daniel Bîrligea, prima reacție după ce s-a filmat cu logodnica Antonia pe gazonul arenei din Ghencea
1
Concluziile lui Adrian Mihalcea, după UTA - Oțelul 2-2: „Avem o mare problemă”
1
Știri din fotbal internațional
Elicopterele lui Trump și Macron i-au stricat cantonamentul echipei din Premier League
0
Mihai Stoica explică eșecul rușinos cu Auda: „Cu VAR ar fi fost 4-1 pentru noi! Două penalty-uri clare”
1
Două cluburi din Premier League pe urmele lui Andrei Rațiu: cât vrea Rayo
1
Pep Guardiola s-a decis să-și aștepte rândul! » Motivul pentru care ar fi refuzat să preia naționala Italiei
0
Lifestyle
Multe echipe și-ar dori așa ceva » Formația care nu poate promova în Superligă se laudă o bază sportivă modernă
1
Soția lui Andrei Ivan a încins Instagramul din Vietnam. Apariția provocatoare care a atras toate privirile
14
Ce au furat hoții din locuința Wandei Nara: „Direct în dormitor, șocul vieții mele!”
3
Cum arată astăzi satul care l-a dat României pe Ivan Patzaichin: IMAGINI din altă lume! Singurul mod prin care poți ajunge
3
Drona doborâtă de un pilot român de F-16 ar fi fost Geran-2. Generalul ...
Libertatea
Șeful Ryanair neagă faptul că un bărbat ar fi fost aspirat pe geamul spart ...
Adevărul
Cum arată astăzi satul care l-a dat României pe Ivan Patzaichin: IMAGINI ...
GSP SPECIAL
George Simion, obligat să achite daune morale pentru un clip difuzat în ...
Libertatea
adica ati vrut sa o scrierti asa: 4-2-3-1 NEUER LAHN, RAMOS, HUMMELS, ALABA KROOS, ALONSO DI MARIA, MESSI, C RONALDO NEYMAR
daca nu din alt motiv, atunci pentru faptul ca este singurul portar si jucator in acelasi timp din fotbalul mondial, neuer a fost anul acesta (care inca n-a trecut) cel mai bun.
cred si eu ca au fost zero in 2015....anu nici nu a inceput inca. e intr-adevar ridicol sa ii bagi pe messi si neymar in aceasta echipa, in afara de faptul ca datorita lor nationala a ajuns in finala WC respectiv semifinala.....ei nu au facut absolut nimic anu asta
Echipa anului :Neuer-Lahm,Sergio Ramos,Boateng,Alaba-Kroos,Modric-Bale,James,CR7-Benzema,fara doar si poate! Toata cu jucatori de la Real,Bayern si nationala Germaniei fara gunoaie impins din ratiuni de marketing ca messi si neymar!
Gareth Bale si James nu au loc in echipa ideala a "prestigioasei" l'equipe de neymar si messi care au fost zero in 2015,pai cand il pui in echipa ideala pe messi care a vomitat de mai multe ori decat a dat goluri ,pentru mine e clar ancheta asta=hartie igienica,nu ma pronunt daca neuer sau cr7 e jucatorul anului,dar in 2014 sa-l bagi pe messi intr-o ancheta de fotbalistul anului in fata lui di maria,bale sau james e jenant,penibil,ridicol,in stil kakalonez!
era ironic :))) n-ai inteles
:)) chiar ai spus asta ? Eu zic sa te trezesti din visul tau orgasmic ;)
Sinmartean, unde e magicianul Sinmartean????? :)
Au aranjat aia de la Real Madrid ca sa nu-i urce cota, sa-l poata lua numai pe 50 de milioane!
A cam fost accidentat anul asta, e doar ghinion pur. Poate la anul.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.