Alte știri din fotbal
Mircea Lucescu, internat la spital: „Sunt sub supravegherea medicilor, sper să mă refac repede”
2
Dinamo are un plan uriaș pentru Cătălin Cîrjan: „Top 3 din Olanda sau Belgia”
0
Directorul sportiv de la Dinamo anunță: „Ne-am strâns mâna, cifra pentru următorii doi ani e stabilită”
6
Clubul din Superliga a rupt contractul cu 5 jucători
0
Știri din fotbal internațional
Elias Charalambous, semnal de alarmă după eșecul cu Dinamo Zagreb: „Trebuie să ne trezim! Ne bătea și o echipă de Liga 2 azi”
0
Căpitanul Darius Olaru și-a găsit cu greu cuvintele: „Duminică ne jucăm play-off-ul!”
0
Daniel Bîrligea, exploziv după Dinamo Zagreb - FCSB: „Am auzit că nu mai joc meciul următor, nici nu știam”
0
Ștefan Târnovanu, dărâmat complet după Dinamo Zagreb - FCSB: „Slab, slab!”
0
Lifestyle
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
0
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
2
Avocata care plănuia să „răzbune” moartea fiului ei prin asasinate, ...
Libertatea
Cel mai ieftin resort de schi din Europa se află aproape de granița cu ...
Adevărul
Machetele stadionului Dinamo cu care fanii au fost amăgiți după '90 » Prima ...
GSP SPECIAL
Slăbiciunea majoră pe care Statele Unite o au în raport cu Europa. Cum ...
Libertatea
se pare ca derbedei si golani exista peste tot.
Aia de la Dinamo se suparau, isi strangeau jucariile si plecau acasa.
Ce vrăjeală are și ăsta. Pai cere bă sa te scoată și din Europa că voi aveți probleme cu fanii. Adică el cere timp să își pună *** pe picioare vă nu merg lăncierii bine. Închideți porțile nu campionatul, dacă nu sunteți în stare să vă organizați altfel
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Da' de echipele in insolventa ce zici?
Logica impecabila! Totusi, nu credeti ca ar fi mai simplu sa fie exclusa Steaua (FCSB) din asa-numita "Superliga"? In plus, ce va faceti daca G. Becali va supravietui si acestei pedepse? Gasiti destui tovarasi de nivelul intelectual al Dvs ***?
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
La ei violența. La noi blaturile gigiste!... Ambele campionate trebuie închise!!
cine l-a intrebat? daca se suspenda campionatul, ce anume miraculos se intampla? e clar de pe imagini ca securitatea i-a lasat pe huliganii aia sa fie acolo si sa faca scandal.
Ultrași! Cică fără ei nu există spectacol pe stadioane. Te doare mintea!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.