Alte știri din fotbal
Ioan Varga l-a contrat imediat pe Daniel Pancu: „Zici că a câștigat Champions League”
0
Raul Rusescu a ales Dream Team-ul Superligii: „E surpriza sezonului!”
0
Ultima notă primită de Ciprian Deac ca jucător » Cine e repetentul pentru antifotbal în CFR Cluj - FC Argeș
0
Daniel Pancu și-a anunțat plecarea de la CFR Cluj: „Mi se îndeplinesc toate condițiile în altă parte!”
2
Știri din fotbal internațional
Delegația echipei calificate la Mondial, băgată în carantină din cauza epidemiei de Ebola
0
Cesc Fabregas, reacție tăioasă față de obiectivul lui Chivu: „E o lipsă de respect. Sigur nu va juca la Inter!”
0
Șarmanta prezentatoare TV a fost cucerită de stilul lui Cristi Chivu: „Mi-a plăcut ce a încercat el să transmită”
0
Barcelona îi prelungește contractul fundașului: nu a mai prins minute din 2025
0
Lifestyle
Fosta acționarului de la Dinamo, la Festivalul de la Cannes: „6 ani împreună au fost foarte grei”
1
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
5
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
12
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Doi analiști politici explică ce opțiuni mai are Nicușor Dan după ...
Libertatea
SURSE Leafa lui Nicușor Dan crește cu peste 1.000 de euro. Cât vor încasa ...
Adevărul
O decizie definitivă a Curții de Apel București produce panică la FRF: ...
GSP SPECIAL
Măsuri de siguranță fără precedent la concertul lui Max Korzh: 90% dintre ...
Libertatea
pe el nu aveau cum sa il bage la zdup......insa administradorul firmelor care se ocupau cu drepturile de imagine prin care sa facut evaziunea trebuia legat . insa fiind tala lui messi a scapat cu basma curata.....:)))
imbatraneste plodu' fara sa afle ce slugoi fideli are in Romania...
Nu stiu cat de corect e acest sistem. Dpdv moral. Cu fapta cum facem? Adica, daca eu fur un sac de cartofi, sunt prins, il dau inapoi, iar pe langa sacul ala mai dau si 2 chile-n plus, nu ma mai numesc hot? E vorba de interesul financiar, strict, pe care-l are statul Spaniol, ca de corectitudine... da-mi voie sa am indoieli.
Cum n-are importanta cine ma? Ai zis ca Messi, mai aveai un pic si-l faceai pe Bernie Madoff copil mic pe langa Leo in acest "domeniu"...
Da,initial stiam de 5.Oricum,spaniolii au sistemul asta judiciar in care daca platesti suma evazionata+adaugiri se rezolva totul,fara puscarie,fara alte sanctiuni,sistem care mi se pare unul foarte corect.
Pai tu ai impresia ca aia de la fisc sunt loviti in freza, ca sa-l infunde pe Messi? Asta-i unul dintre cei mai mari contribuabili din Spania, iar pe praful asta... daca-l baga la zdup, asa cum vor multi, adio niste enspe mil. de coco. Nu discutam moralitatea acestei decizii, doar zicem ca problema lui Messi e ca si rezolbata.
://www.sportyou.es/blog/futbol/2013/09/05/messi-hizo-en-agosto-un-pago-reparatorio-de-cinco-millones-a-hacienda-469555.html .... ://deportes.elpais.com/deportes/2013/06/24/actualidad/1372067786_193267.html ... mie imi ies 15 M.....:)))
bine zis, totul s a clarificat !!!! :)) dupa ce messi a platit milioanele restante ,nu s a mai auzit nimic, dar daca nu se sesiza cum stateau treburile? nu cred ca barcelona poate fi pusa in acelasi gunoi cu rosell, care e cel mai mare mafiot. era de vazut ca era ceva putred cu aducerea lui neymar , bine si barca si madrid sunt o apa si un pamant, dau bani la greu pe jucatori, doar ca barcelona cu asa presedinte corupt si fomist, nu multimilionar ca perez, se arunca la smecherii, ce dupa cum vezi pot duce la mari daune pentru fc barcelona.
... inca nu e terminata treaba cu fiscul.:)) au platit ce nu declarase( vreo 15M) insa amenda si verdictul inca nu au fost pronuntate. insa mai mult ca sigur va fii ,,nevinovat" :)) pt ca se pare ca au ajuns la o intelegere.
Dar tu te-ai informat cu privire la faptul ca familia Messi,nu are importanta cine,vinovat sau nu,a platit fiscului spaniol 5(cinci) milioane de euro in urma acestei acuzatii?Tie a ce iti suna asta?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.