Alte știri din fotbal
Culisele „războiului” dintre Costel Gâlcă și conducerea Rapidului » Iată tabloul complet
0
Continuă în Superligă și în noul sezon sau pleacă în Ungaria? Discuții de culise pentru un nou transfer în carieră
0
Când se joacă barajele pentru Conference League și pentru promovare/retrogradare
1
Presa din Ungaria, prima reacție după ce Sepsi a obținut promovarea în Superligă
1
Știri din fotbal internațional
Sead Kolasinac a acceptat oferta și va juca pentru clubul său de suflet
0
Robert Lewandowski și-a anunțat plecarea de la Barcelona: „Cel mai incredibil capitol al carierei”
0
Alegere crucială pentru Real Madrid » Îi cer imperios lui Florentino Perez să renunțe în vară la una dintre vedete
0
Antrenorul l-a făcut să vrea să plece de la Manchester United: „Asta era în mintea mea”
0
Lifestyle
Iubita lui Daniel Bîrligea a dezvăluit obiceiul care i-a schimbat viața: „Nu este o experiență ușoară la început, dar merită din plin”
9
Fostul jucător din Top 10 ATP s-a căsătorit cu Eugenia: „Cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
5
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
LIVE TEXT Finala Eurovision 2026. Ce țări se luptă pentru ...
Libertatea
O căprioară „alcoolizată” a devenit virală în Franța: „Bambi a băut prea ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Cum a reușit un băiețel de 12 ani din Ucraina să dezactiveze o dronă ...
Libertatea
Cu ce-a agonisit pana acum, Messi cumpara clona CSA, devine patron-jucator si promoveaza in prima liga! Ca [atron-antrenor avem (jiji), patron-seful-arbitrilor avem (nelutu), ceva fotbal mai stim si putem deveni cea mai puternica tara, fotbalistic vorbind! AAAA, era sauit, il transfera si pe sorescu la csa, ca sa-l scoata pe "specialistul" muri din insolventa!
Mai bine ar explica de ce nu poate semna Messi un nou contract pe 5 ani cu Barca pt 24mil pe sezon. Liga spaniola cere cluburilor sa demonstreze cu garantii bancare ca sunt in stare sa plateasca fondul salarial aferent jucatorilor semnati pt perioada contractuala agreeata de parti,in acest caz 5 ani. Pai la noi liga este de fatada,voteaza ce vor cluburile. Barca nu a gasit o banca care sa valideze contractul lui Messi pe 5 ani asa ca liga spaniola nu îi inregistreaza contractul.
Daca pleaca Messi, are de pierdut toata competitia din Spania. Cititi ce a declarat Craioveanu, care se pricepe mai bine si e si informat.
acolo nu functioneaza cu miticisme, fiscul lucreaza cu totul distinct fata de bucuresti
Real Madrid l-a pierdut pe Ronaldo si s-a simtit mult de tot lipsa lui, Barcelona il pierde pe Messi si nu va mai fi aceeasi Barcelona..
Prostia fecesebistilor nu are limite !:))
Vaiii, ce inteliJent esti !
E normal ! Cum sa platesti 24 mil salariu net pe sezon, e aberant !!!
In plus e si catolic si nici nu canta in corul bisericii asa cum o face noua achizitie Burlacu.
gigel borcanel prostel, esti avocatul prostilor ?:)))Doar un prostovan poate tasta Farsa in loc de Barca...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.