Alte știri din fotbal
Conducerea Rapidului a anunțat bugetul pentru sezonul următor: „Din punct de vedere financiar, nu este corect”
0
Un nou transfer-promisiune pentru Dinamo
0
Ioan Ovidiu Sabău a debutat la Farul » Cum s-a terminat primul amical al verii
0
Andrei Nicolescu a anunțat plecarea titularului din sezonul trecut
3
Știri din fotbal internațional
Harry Kane a doborât recordul lui Lineker la Campionatul Mondial! Cum a reacționat Gary
0
Selecționerul a demisionat la câteva minute după eliminarea de la Campionatul Mondial!
0
Columbia - Portugalia și DR Congo - Uzbekistan, final incendiar în grupa K de la Mondial
0
Final în grupa L de la CM 2026 » Anglia, locul 1 după chin! Croația - Ghana, decis în minutul 83
0
Lifestyle
O jurnalistă celebră și-a chemat o prietenă și s-a dezlănțuit în Ibiza: „Am uitat de mare”
1
Elizabeth Omoregie s-a îmbrăcat în tricoul naționalei favorite de la Mondial! O are alături pe iubita handbalistă
20
A postat cum susține Columbia, iar imaginile fac înconjurul internetului
1
Georgina s-a pozat doar în ... tricou pentru a sărbători live golurile lui Cristiano Ronaldo! » Fotografia devenită virală
3
Cum e viața de student în străinătate: de la cursuri aplicate la chirii de ...
Libertatea
Val de imagini false după cutremurele din Venezuela. Cum au fost induși în ...
Adevărul
Aventurile în Zimbabwe ale fostului dinamovist: „Am nimerit la o bancă ...
GSP SPECIAL
Cătălin Cherecheș, eliberat condiționat din complezența unei judecătoare, ...
Libertatea
LOL! Ronaldinho este INCA cel mai bun jucator din lume. E un geniu al fotbalului, chiar si cand nu e in perioade de forma maxima, ca acum. Auzi la el, "fotbalisti ca Ronaldinho". Eu zic sa comentezi la sah tu, ca e clar ca n-ai treaba cu fotbalul, Radu.
bai radu dute si te spala pe fata inainte sa vorbesti despre fotbal.
este cea mai batrana echipa,mai lipseau costacurta si albertini si ar fi fost cimitirul elefantilor dar oricum nu vormai face performanta cu jucatori ca ronaldinho sau beckham
pt "x" si "jack": cum puteti sa spuneti ca ronaldinho este doar marketing? voi ati vazut vreun meci de-al milanului in sezonul asta? pai de cand a venit este cel mai constant jucator... e adevarat ca in ultimele 2-3 meciuri nu a excelat dar a jucat peste media echipei. ati vazut executiile de la portsmouth si braga sau cea din meciul cu genoa? sau pasele incredibile din aproape toate meciurile? beckham da... este 100 % marketing.
ce rata_t *** cum sa fie cei 6 lA APUSUL CARIEREI CAND PATO ARE 19 ANI kaka 26 si ronaldinho 28 ? distrusule pana si seedorf la cei 33 mai joaca lejer la valoarea lui 2-3 ani beckam e imprumutat e o chifla nu mia placut niciodata deci nu conteaza !! iar pirlo la fel are 29 sau 30 taci drq de putoare comunala
Kaka(fara motivatie)=100mil Man.City Frey(20mil) Zambrota-Gallas(15mil)-Nesta-Jankulovski Gatusso Pirlo Gourcuff("repatriat") Pato Ronaldinho Drogba(20mil,l-ar da si gratis) reserve:abbiati,bonera,senderos,kaladze,ambrosini,flamini,seedorf,podolsky(15mil. superoferta),beckham,boriello echipa de 7 stele+30mil castig
echipa bun,dar fara aparare...pacat ca Nesta nu joaca...Kaladze si Maldini nu sunt fundasi centrali.
poi in aparare ar trebui sa joace senderos cu nesta si ar mai fi jucatori foarte buni ca gattusso flamini shevchenko emerson inzaghi
Sunt un fan al Milanului, iar fotbalul l-am descoperit datorita echipei de 10 stele care a invins-o pe steaua Bucuresti in finala Cupei Campionilor si care i-a administrat Realului un sec 5-0 in semifinale si apoi a castigat din nou Cupa Campionilor anul urmator 1-0 cu Benfica in finala, aceasta echipa nu se compara cu Milanul de azi, privesc cu parere de rau ce se intampla cu Milanul de astazi si sper ca sa castige macar Cupa Uefa, ca sa mai salveze ceva din sezonul asta
din pacate apararea e vraiste ,iar din cei 6 multi sunt la apusul carierei.sper sa si revina totusi si sa castige uefa , ca titlul e mai greu.forza milan!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.