Alte știri din fotbal
Mihai Stoica, intervenție în forță în scandal: „Ireal ce ne-au propus! Nu suport oamenii care fac asta!”
1
FCSB l-a cedat în Superliga pe fotbalistul de 900.000 de euro: „Ne-am înțeles”
2
Doi titulari din sezonul trecut au plecat de la Petrolul: „Mulțumim!”
0
Universitatea Craiova s-a distrat cu amatorii din Austria: 6 marcatori diferiți în primul amical
9
Știri din fotbal internațional
BeIRANvand, invincibil! „Dracii” s-au lovit de un zid, iar calculele grupei G se complică
4
Lionel Messi este uriaș și la propriu » Statuie de 26 de metri înălțime, dezvelită în onoarea lui
0
A fost chemat de urgență de Thomas Tuchel în SUA și a dezvăluit cum a primit vestea: „Nu aveam telefonul la mine...”
0
A plecat Răzvan, dar putem avea un antrenor român și în noul sezon din Grecia: „Ofertă foarte bună”
0
Lifestyle
Diana Munteanu a pus un pariu de cotă 17 la Cupa Mondială: „Promit să fac asta la TV, dacă nu trece de grupe!”
1
Scandal la brazilieni! » Cu amanta și apoi cu soția la Cupa Mondială, pe banii naționalei
3
Dezvăluirea iubitei noului erou de la Mondial: „Atunci, el a intrat în depresie!” » Cum a încălcat acesta ultima interdicție de la FIFA
1
A fugit de Mondial și a încins atmosfera pe insula milionarilor! Iuliana Pepene, escapadă în Mykonos: „Tu ești campioana”
6
Bolojan dezvăluie de ce l-a ales Nicușor Dan pe Adrian Veștea pentru ...
Libertatea
Infertilitatea la bărbați crește alarmant. Nivelul de testosteron scade cu ...
Adevărul
Messi, Ronaldo, Hagi și Yamal, zeci de mii de euro pentru noul Muzeu al ...
GSP SPECIAL
Cele două soluții ale PNL pentru a avea un guvern în iulie. Bolojan cere un ...
Libertatea
Daca il intrebi o sa zica si cat de anti-comunist a fost el... Pacat... Imbatraneste urat... si cat il apreciam cand ne-a calificat la Europene din grupa cu Italia...:(
Căpitane, nu fi trist! Zice si Nea Luce ceva, acolo, ca la cate are de spus... dar ascultători, niet. Muuuuuuuuuuuuuuult mai interesant ar fi sa ne spună cume era cat pe ce sa devina Cetățean de Onoare al Timișoarei. Si uite. BAM!
da Ivane, SUA nu porneste razboaie pt teritorii noi. te-a spalat putinel pe creieras
Domnul Lucescu a fost prea aproape de copac, și nu a văzut pădurea sau în afara fotbalului vede mai prost lucrurile: dacă căutăm cauzele războiului din vecinătate, ajungem la puterea banului privat cu sediul în SUA.
Dar în SUA și Israel te duci?
...cine te vrea ?...ce sa muncesti ?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.