Alte știri din fotbal
FC Argeș - UTA, duel pentru play-off la Mioveni
1
Puncte uriașe pentru Hermannstadt și Dorinel Munteanu » După 132 de zile, sibienii câștigă în Superligă: lui Andrei Prepeliță i s-a cerut „demisia” din tribune
3
Tragedie: mama lui Cristi Manea a murit » Fotbalistul nu este în lot la Rapid - U Cluj
0
Fotbal pe un ger aspru, cu cinci goluri, între două echipe de tradiție din Liga 2
0
Știri din fotbal internațional
Judecătorul a refuzat solicitarea lui Real Madrid în cazul Negreira » Laporta: „Mă bucur că le-a închis ușa-n nas!”
0
Leeds - Arsenal, în etapa 24 din Premier League » Start de meci
1
Viața fostului jucător al lui Real Madrid » Opt copii, muzică rap și un accident vascular cerebral
0
Rămâne Cristi Chivu cu buza umflată? » Obiectivele lui Inter sunt în aer! Cluburile au blocat toate transferurile
0
Lifestyle
Nu e glumă! Iubita numărului 9 ATP a câștigat mai mulți bani decât tenismenul la Australian Open
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
12
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
Când poate criminalul de la Perla să ceară din nou eliberarea condiționată. ...
Libertatea
Autostrăzile A7 și A8, integrate în planurile NATO. Detalii despre ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
„Nu înțelegeți cât de prost este Trump”. Detalii din corespondența privată ...
Libertatea
Cand or sa castige si spartii de la Milan un campionat pe bune ? Dupa 6-0 la general cu Inter sezonul asta, ar trebui retrogradati :)) Danc, imi pare rau ca respiram acelasi aer, sper sa nu prind virusu' prostiei :)
Esti obraznic horea@udrea(ce combinatie nefericita de nume).........chiar am vazut meciul si icter merita 3 rosii-dar de cand sunt ajutati de arbitri,precum jegve,au sentimentul ca totul li se cuvine si nu in ultimul rand simt rasuflarea Milanului in ceafa.......cat despre Shakespeare,nu cred ca esti tu in masura sa vb si mai ales sa citezi din acest urias al literaturii......daca am jignit pe cineva,l-am jignit pe "circarul" portughez si nicidecum la intamplare-asa ca astept scuzele.
Catalin de ce este acest Mourinho asa de bun anternor ? poti sa imi spui si mie ? fata de alti? Poate vrei sa iti spun eu in afara de o UEFA Cu FC Porto, si UCL tot cu porto ce are ? Nu poti sa imi spui ca la Chelsea a facut echipa el, aia a fost facuta de bani rusului si de Ranieri. Iti spun eu Lampard, Joe Cole, si multi alti au fost adusi de Ranieri a luat echipa de pe locul doi. Cu ce este asta mai tare decit Lippi, Anceloti. Inainte sa vorbesti fa un search pe net poate asa inveti.
ce eliminari a dat ala @danc?spune-mi una neregulamentara si justific-o?arbitrul dupa ce l-au huiduit supoerterii a uitat sa mai dea un rosu clar interistului care s-a dus cu talpa direct pe talpa capitanului lui Samp.Primu rosu clar cot in mumu la ala si ultim aparator ,la al doilea rosu fault clar de galben si fiind al 2lea out .va da Ancelotii in dubla ce vine de mregeti invers,de fapt voi n-ati mai facut nik in Europa de cand s-a inventat teleu alb negru.
inter furata? hahahahahahaahah macar ai vazut meciul sau vb din auzite?
asta gandeste? hahahahahahahhaahahhahahhahah
ati auzit de expresia "puscarie de arbitru"??la asta se referea cartu, adik fff slab
Sa-l futem in gura pe badea
Ba statzi ma putin...ca gestul lui Cartzu insemna ceva si cel al lui Mourinho altceva....Mourinho nu a jignit pe nimeni...doar a aratat ca sunt furatzi....n-a sugerat nimanui sa se duca nicaieri...:)
De aici se poate trage concluzia ca avem si noi antrenori foarte buni, dovada este faptul ca reactioneaza (si deci, gandesc) exact, exact ca Mourinho!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.