Alte știri din fotbal
Marele pericol în cazul lui Ronaldo Romario Webster, noul fotbalist al Universității Craiova
0
La loc comanda! Ianis Zicu, prezentat oficial: „Se întoarce unde a scris deja istorie”
1
Cătălin Munteanu a văzut ce transferă Dinamo și a anunțat obiectivul obligatoriu al lui Nuno Campos
0
Adevărul din spatele etichetei Genoa » Ce ascunde Rapid despre noul preparator fizic
0
Știri din fotbal internațional
FIFA reprimește Rusia în competiții! Prima naționala care beneficiază de clemență
0
Cristi Chivu mai pierde un jucător » Fundașul pleacă de la Inter după 8 ani
1
Starul de 19 ani al Spaniei visează la o finală de Mondial împotriva lui Messi: „Știu că putem învinge”
0
Mariko Daouda speră la o mare surpriză la Campionatul Mondial: „Ca Maroc în 2022!”
1
Lifestyle
Elizabeth Omoregie și iubita Gabi Moreschi s-au îmbrăcat în tricoul naționalei favorite de la Mondial
7
A postat cum susține Columbia, iar imaginile fac înconjurul internetului
0
Georgina s-a pozat doar în ... tricou pentru a sărbători live golurile lui Cristiano Ronaldo! » Fotografia devenită virală
3
Jucătorul din naționala României căută echipă, dar acum se relaxează cu logodnica în Capri: „Undeva între mare și visele mele”
2
Cum ne-am bătut joc de 2.500.000 de euro. Ruina din București care a ...
Libertatea
Scenariul alegerilor anticipate prinde contur. Un fost judecător CCR ...
Adevărul
Imagini de la casa unde a copilărit Ion Țiriac: „La început am făcut foame ...
GSP SPECIAL
Constantin Toma dezvăluie cine conduce cu adevărat PSD: „Sorin Grindeanu ...
Libertatea
Unii se cam umfla-n pene,afirmand ca e plina lumea de Barcelonezi,nu stiu cine se cred sau cine sunt ei.Eu cochetez cu BARCA,de prin 1968,dar nu-mi permit sa ironizez sau sa insult,dar sa nu uitam ca asta este o calitate a romanilor sa uzeze de megalomanie.Referitor la cele 4 meciuri care urmeaza sa le joace Barca si Real sunt convins ca sifonata va iesi Real ptr ca se supraapreciaza,neglijaza forma si valoarea Barcei. VISCA BARCA Y CATALUNIA
Mourinho e un pacalici care nu stie sa piarda, dar nici sa castige! de la orice echipa cu care a castigat ceva a plecat repede, pentru ca e clar ca a mai greu sa te mentii decat sa ajungi sus...
nu e ceva nou ca Mourinho critica arbitrajul
PPFFFFFFFFF...S-A UMPLUT PAMANTUL DE "BARCELONEZI"....DAR DE FAPT VOI NU CUNOSTEATI NIMIC DESPRE EA PANA SA APARA LAPORTA(RONALDINHO,ETC,ETC,ETC).....HALA MADRID!
asta uita ca in meciul tur real trebuia sa ia trei cartonase rosi nu unul si la cotul lui carvalho in gura lui messi (intradevar nu puternic dar intentionat) messi a primit galben pt. simulare
ca de obicei.Atacuri ieftine pentru ca vede foarte clar ca Barca e superioara echipei lui. Sa nu uite ca fara greselile arbitrilor nu mai castiga Liga anul trecut. Sa condamni arbitrajul dupa ce iti iei 5 - 0 e penibil. Ti`a invatat lumea toate jocurile penibile care nu au legatura cu fotbalul. Ca si declaratia asta. In meciul trecut jucatorii realului faceau niste intrari criminale din minutul 1(alta dovada ca stiu si ei foarte bine care e echipa superioara) si dupa muuuuult timp au primit cartonasele meritate. Vezi-ti de echipa ta. Stim cu totii ca si in meciurile urmatoare brutele tale or sa joace la rupt picioare si de declaratia asta se leaga sperantele tale ca arbitrii o sa ii lase.
Din cauza arbitrilor o sa piarda iRealul si campionatul, si cupa Spaniei si o sa fie eliminata si din Champions League. De golul lui Milito din offside cand Inter a castigat cu 3-1 nu zice nimic. Normal, altfel Barca juca finala
iar a vorbit ronaldo....baiatul asta nu isi vede lungul nasului deloc...in meciul tur din campionat a spus ca nu are cum sa castige barcelona asa cum au facut-o pe bernabeu (2-6)...si au castigat 5-0////vor fi 4 meciuri foarte disputate, dar la final sunt sigur ca ronaldo va avea nevoie si de degetele de la picioare sa numere golurile
Si sper ca in turul de pe Santiago Bernabeu,Mourinho sa nu faca o plaja din terenul de joc.Nu e alta,ar a m-ai facut-o. ;)
inafara de eliminarea lui motta cand busquets a simulat grosolan, toate eliminarile au fost corecte...del horno care era sa il rupa pe messi, drogba care i'a pus o talpa frumos pe piept lui valdes si nu mai vb de eliminarea din tur a lui ramos care loveste.... inca mai trebuieau vreo doua eliminari dupa cum au jucat de dur cand vedeau ca nu pot atinge mingea...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.