Alte știri din fotbal
Olanda a scris istorie după ce a spulberat Suedia » A bătut recordul Braziliei lui Pele, dar există un paradox
0
A jucat 6 meciuri în sezonul trecut din Superliga și pleacă în Belgia
0
Ultimele informații de la FCSB: „Luni îi facem ofertă” + „El e «bombă»”
2
MM Stoica, detalii din interior despre transferul ratat de FCSB: „Toate cele 3 opinii au coincis”
4
Știri din fotbal internațional
Lovitură pentru Germania: un titular ar putea rata tot Mondialul! Julian Nagelsmann: „Nu arată bine!”
0
Imagini rare! Selecționerul a început să plângă pe teren după finalul meciului de la Mondial
0
Tunisia - Japonia, meciul 1000 din istoria CM » Două goluri în jocul arbitrat de Istvan Kovacs: la acest scor încă o națională e OUT
0
Curacao a șocat în etapa a 2-a de la Mondial! Fabulos cât s-a terminat meciul cu Ecuador
0
Lifestyle
A fugit de Mondial și a încins atmosfera pe insula milionarilor! Iuliana Pepene, escapadă în Mykonos: „Tu ești campioana”
5
Apariție incendiară! Cea mai frumoasă fotbalistă din România a făcut senzație pe plajă
4
Cum se va numi noua Dacia electrică » Surpriza la care nimeni nu se aștepta!
1
Novak Djokovic, întâlnire neașteptată cu una dintre cele mai în vogă artiste: „Ce mică e lumea!”
3
Nicușor Dan spune câtă răbdare mai are cu Adrian Veștea pentru a obține ...
Libertatea
Despăgubiri pentru Autostrada A8. Un fost primar primește 1,1 milioane lei ...
Adevărul
Messi, Ronaldo, Hagi și Yamal, zeci de mii de euro pentru noul Muzeu al ...
GSP SPECIAL
Masacrul de la Mers-el-Kébir. Decizia brutală a lui Winston Churchill de a ...
Libertatea
Crede-ma, nu tine cu Real Madrid, el tine cu Arsenal si este suparat pe viata (Barca = pentru ca este obsedat de aceasta echipa deci poti spune ca asta e viata lui) dupa acel meci in care a primit 4 de la Messi. De atunci la fiecare articol despre Barca si Messi in special el este primu' care intra si isi varsa frustrarile. Ala e comportament de om normal?
tine cu real.altfel nu vad ce problema ar avea cu barcelona.nu stiu de ce sunteti asa de rautaciosi si injurati in halul asta.eu tin cu Real si respect Barca maxim.e un adversar formidabil.nimic nu se compara cu un El Classico.am prieteni care tin cu Barca.dar fani adevarati nu ca multi dupa aici.Sa ne vezi la Classicuri 20-30 de insi cand urlam,tipam,ne aruncam pe jos de bucurie,ne suparam si asa mai departe.depinde ce tabara castiga unii sunt fericiti ceilalti necajiti si tot impreuna ne imbatam pana la urma
Pe cine vezi pe aici sa aiba ceva cu Real Madrid? El nici macar nu sustine Real, el este doar anti-orice tine de Barca. Un obsedat batut de viata...
Altfel, ori cred ca-i traducerea aiurea, ori asta de-i citat in articol n-are treaba cu fenomenul. Ok, Neymar are viteza mai buna decat Xavi si Iniesta, dar ca sa spui ca-l face pe Messi e un pic ridicol. In plus, e greu de crezut ca o masa musculara adecvata iti aduce un minus de viteza. Iarasi e o opinie hilara. Haudeti sa ne uitam la vitezistii de 100 m. Cred ca sunt cativa care arata ca Neymar. Neymar o sa aiba probleme enorme datorita acestei constitutii astenice. Fundasii din Europa, mai ales cei ai echipelor pe care Barca le va intalni in CL, nu-s nici pe departe ca aia din Brazilia, plantati la 15 - 20 de m unul de altul. Astia, gen Ramos, Terry, etc, mananca, fizic vorbind, 10 Neyma
drimmero, amice, cred ca din astea 1400 si ceva de commenturi lasate pe GSP, n-ai 10 la dresa lui Arsenal, echipa pe care te lauzi c-o sustii. Bine, nu-i nimic nou sub soare: decat sa ne incurajam echipa, ii injuram pe adversari. Nu esti decat un "om" de nimic, fara coloana vertebrala, fara pasiuni, fara nimic. Ascuns in spatele unui nickname, stai si bestelesti toata ziua pe ala sau pe alalalt. Un pasionat de fotbal, si mai ales un suporter adevarat al echipei Arsenal, nu se comporta asa, dar, na, mai da si mama natura rateuri.
drimmero,te rog eu lasa comentariile anti barcelona.daca omologii nostri de la barcelona fac comentarii rautacioase la adresa realului nu trebuie sa faci si tu la fel la adresa barcelonei.fii cu o clasa mai sus.lasa-i in pace ca oricum nu ii asculta nimeni.
la 1,74m neymar ar trebuii sa aiba undeva la 72-74 de kilograme.se spune ca trebuie sa ai cu 10 kg mai putin decat ai inaltimea dar la sportul de perfomanta trebuie mai mult
bietul Neymuc, are nevoie disperata de o reteta de-a lui dr. Fuentes!
Cat despre Cocoselu' slabanog, e timp, la anu' pe vremea asta va fi un "urs" fata de cum e acum.
Auzi duma "Are un corp foarte bine definit" =))))))))))). Daca joaca intr-o zi de toamna tarzie cu un vant mai puternic il zboara peste tribunele din camp nou, are un fizic zici ca e copil african, sa fim seriosi, in fotbalul european daca nu ai masa musculara esti pa. Cat despre Ronaldo, Ronaldo avea si probleme de greutate, nu avea doar masa musculara curata, avea si grasime multa, avea tip somatic diferit fata de Neymar. Iar masa musculara nu diminueaza viteza, sprinterii au masa musculara foarte bine definita, Vezi Bolt, Asafa, Gay sau Blake.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.