Alte știri din fotbal
Oferte pentru doi jucători înainte de barajul FCSB - FC Botoșani: „I-am dat acordul să plece”
0
Câți bani a câștigat FCSB în Europa League în acest sezon » Roș-albaștrii sunt codași
2
„Gata, nu mă mai întrebați asta” » Gigi Becali a surprins și a făcut anunțul în direct: „Așa a fost și la Edi Iordănescu”
3
Rapid a confirmat în premieră interesul pentru antrenor: „Ni-l dorim, o să luăm legătura cu impresarul”
5
Știri din fotbal internațional
Cristiano Ronaldo, gol superb și campion în premieră în Arabia Saudită » Portughezul a fost șef de galerie la final: imagini senzaționale
0
Înainte de Mondial, Norvegia a aprobat legea de care mulți cetățeni nici nu voiau să audă
0
Norvegia și-a anunțat lotul pentru Campionatul Mondial » Odegaard și Haaland, nelipsiți din echipă + Mai multe absențe notabile
0
Pedro, mesaj emoționant la despărțirea de Lazio: „Priveam în sus și admiram cu mândrie”
0
Lifestyle
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
3
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
11
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Laila, iubita-fotomodel a lui Sinner, la momentul mărturisirilor: „Complimentul favorit? Când cineva îmi spune asta”
1
Marea Britanie ia o decizie fără precedent privind sancțiunile Rusiei, ...
Libertatea
Filmul tragediei din Bacău, unde un elev s-a înecat și a murit în pauză. ...
Adevărul
O decizie definitivă a Curții de Apel București produce panică la FRF: ...
GSP SPECIAL
Reprezentanții firmei care a făcut revizia susțin că liftul din Palatul CFR ...
Libertatea
Cu nehalitul asta (impreuna cu cloaca inconjuratoare,impresar, tata etc) Barcelona si-a stricat imaginea fiind tarata intr-o gramada de procese...
Neymar, mare fotbalist dar O *** DE OM si asa va ramine pentru tot restul vietii...
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Il doare pe Neymar in cot de afundarea in noroi. A dovedit de mult carente educationale, plus ca il ghidoneaza ***' de tac'su care nu se mai satura de galbeni. O sa faca *** la PSG, un fel de FCSB francez.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Neymar, e tipul care atunci cand se vede pe cai mari i se urca la cap si devine lacom. El nu intelege ca daca se platesc sumele astea uriase pe transferuri nu e pentru ca el sau alti fotbalisti sunt atat de buni, ci pentru ca cluburile au niste retete de marketing foarte eficente. Barcelona e Barcelona, iar Neymar plecand la PSG a facut un pas inapoi in cariera de fotbalist, chiar daca patronul PSG e foarte bogat. Iar daca se apuca sa improaste si cu noroi spre locul care l-a consacrat (adica Barcelona), se adanceste si mai mult in ridicol.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.