Alte știri din fotbal
Au făcut „praf” și meciul FC Argeș - Rapid: VAR-ul a fost, din nou, degeaba » Verdictul specialistului: gol anulat greșit și penalty acordat eronat în prelungiri
0
Cristi Săpunaru a dat de pământ cu un conducător de la Rapid după ce echipa a ratat Europa: „A fost invizibil!”
0
Bogdan Andone a reacționat după FC Argeș - Rapid: „Nu vreau să vorbesc despre arbitraj!”
0
Calificativele după meciul nebun FC Argeș- Rapid 2-2 » Cine au fost premianții și corigenții
0
Știri din fotbal internațional
Arbitru exclus de la Cupa Mondială după o investigație pentru agresiune sexuală: „Am cooperat pe deplin cu ancheta poliției. Este păcat că FIFA a decis asta”
0
Echipa românilor din Anglia s-a desființat după 20 de ani! » Motivul care a dus la dispariția clubului devenit simbol pentru diaspora
1
Mario Balotelli a renăscut în Dubai » Atacantul s-a cuplat cu regina podcasturilor!
0
Nicolae Stanciu a marcat un gol spectaculos în China, dar echipa sa a pierdut dramatic pe teren propriu
0
Lifestyle
Iubita lui Daniel Bîrligea a dezvăluit obiceiul care i-a schimbat viața: „Nu este o experiență ușoară la început, dar merită din plin”
7
Fostul jucător din Top 10 ATP s-a căsătorit cu Eugenia: „Cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
4
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
2
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Traian Băsescu, despre Ilie Bolojan: „Pentru mulți e un soi de Mesia”
Libertatea
Eurovision și matematica scandalului: ce dezvăluie o analiza statistică ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Imagini noi cu podul peste Lacul Cernica de pe Autostrada A0 Nord: A primit ...
Libertatea
Eeeee hai ca nu comparam Leicester cu o echipa anonima.....
Așa spuneau și de Leicester.
O echipa no name.... Hatayspor 3-0 min 22 in deplasare..... Ce este asta? Șoc
E bolnav..e adevarat,dar nu de fotbal. Un golan care se pune bine cu fotbalistii si castiga si el. Asta e filozofia lui, se face simpatic in vestiar, conteaza mult, el a invatat asta
Ai perfecta dreptate, stai sa inceapa infrangerile, o sa le insire ca pe margele !Acum, inca sunt euforici dar cand se strica jucaria incepe deranjul ! Acum este un adevarat delir cu ce mare antrenor este buf=-onul asta ! Are dreptate Pancone, nu termina nici in primele 8 !
Sumudica nu termina in primele 6 echipe. A avut noroc pana acum. nu merge la infinit.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.