Alte știri din fotbal
Ultrașii Petrolului le-au făcut pe toate în Giulești: s-au bătut între ei, au afișat o scenografie spectaculoasă, apoi unii dintre ei au fost evacuați
0
CFR Cluj a anunțat transferul jucătorului dorit și de FCSB
1
Rapid - Petrolul: Bălbărău scoate formidabil șutul lui Bolgado » Toate informațiile de la reporterii GSP
5
Claudiu Niculescu, prima reacție din postura de antrenor la Unirea Slobozia: „Nu o să dau vina pe trecut sau pe transferuri”
0
Știri din fotbal internațional
Primul transfer din vară al lui Chivu » Ce sumă va trebui să achite Inter pentru fiul fostului coleg al antrenorului!
0
Mikel Arteta a anunțat o absență de marcă la Arsenal: „Este out câteva luni”
0
Ce spune fanul interist arestat care a aruncat petarda: „Nu m-am gândit la consecințe!”
0
Atacantul lui Sporting a rămas mască după accidentarea teribilă suferită de Antoine Baroan: „M-a lăsat devastat”
0
Lifestyle
I-au prins! Kim Kardashian se iubește cu unul dintre cei mai cunoscuți sportivi din lume
8
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
13
Lucrările ilegale ordonate de Negoiță: „Bă, șefule, sunt anumite lucruri pe ...
Libertatea
Individul misterios care știa tot ce mișcă și se vorbește în România. ...
Adevărul
Ce poveste! Călugărița care dirija traficul în Italia e româncă și a jucat ...
GSP SPECIAL
Doi înalți oficiali implicați într-o relație extraconjugală au demisionat ...
Libertatea
doar daca mai musca pe cineva... Foarte bun jucator care se pliaza perfect stilului de joc al Barcelonei.
Sper sa l muste de cap pe animalul si urangutanul de Pepe. Oricum nu cred ca suarez face cat doi alexis la un loc. Daca ar inscrie si Suarez tot pe atatea goluri cat a dat alexis sezonul trecut la barcelona, as fi multumit. Nu inteleg de ce l au vandut
Ce zambet plin:)) Daca venirea lui Crronaldo a revigorat industria gelurilor de par din Spania, acum stomatologii din peninsula sunt in extaz.
Strategie de 2 lei...N-au fundasi centrali, n-au mijlocasi, dar dau 90 de milioane pe un atacant de 27 de ani care mai e si suspendat 4 luni.
Pariez ca nu va face nimic! Bani aruncati!
Bien venido Suarez! Juntos para vitoria.
Abia astept sa-l vad cum il musca de gat pe CR7 :))))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.