Alte știri din fotbal
Daniel Pancu, despre momentul eliminării: „Poate nu cunosc bine regulamentele” + „Nu voi lua niciodată pastile”
0
Andrei Nicolescu și-a vărsat oful după victoria cu Rapid: „Ne-au făcut «muci», ăsta e cuvântul”
0
Victor Angelescu le reproșează un singur lucru jucătorilor și comentează ieșirea nervoasă a lui Pancu
0
Derby cu de toate în Giulești! Totul despre eliminarea lui Pancu, Negoiță în altă lojă decât Dinamo și Dan Petrescu lângă Hagi
0
Știri din fotbal internațional
Sorescu l-a salvat pe Rădoi în prima etapă cu o execuție în stilul lui Cristiano Ronaldo
6
Nou-venitul la Inter i-a adus victoria lui Cristi Chivu în ultimul amical al verii
0
Debut de coșmar pentru Kevin Ciubotaru la noua echipă
0
Djed Spence, oficial la Inter: „Exact asta veți vedea din partea mea”
0
Lifestyle
Bernadette Szocs s-a relaxat la piscină: „Sărutată de soare”
8
Anamaria a aflat decizia judecătorilor în procesul cu superstarul Luka Doncic: ce se întâmplă cu cele 50 de milioane de dolari
0
Vestea momentului la Timișoara: Guvernul a deblocat construirea noului stadion „Dan Păltinişanu” » Când va fi gata
7
Cristiano și Georgina au semnat contractul prenupțial » Detalii noi de la cea mai discretă nuntă a anului
0
Motorina standard se ieftinește cu 68 de bani pe litru de la ora 24.00, în ...
Libertatea
Care sunt șansele ca R. Moldova să renunțe la independență pentru a intra ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
Cod roșu de incendii în Caraș-Severin: 300 de hectare mistuite de flăcări, ...
Libertatea
Nu știu, ceva e altfel decât ni se arata. Multe nu se pupa. Si de ce ar face asta?? Dar...Foarte tare! Succes!
Asta cu pupatul este de-a dreptul “disturbing”. Imaginează-ți doi oameni trecuți de mijlocul vieții pupându-și mâinile unul altuia. Știu că oamenii bogați sunt ciudați, dar nici chiar așa.
Sunt Stelist, dar cu tot respectul pe care eu il port clubului Rapid care a resprezentat ceva pentru fotbalul Romanesc sa ajunga satelitul unui club MEDIOCRU din Italia este JIGNITOR!
Nu reusesc sa ii inteleg strategia. Poate ca e doar microbul fotbalului care s-a prins de el, si are bani prea multi. Sucu nu a dovedit pana acum ca se pricepe la fotbal si la organizarea unui club de fotbal. Nu vad cum va reusi sa faca o afacere buna cu Genoa, insa ii doresc succes, ca are curaj. va fi interesant de vazut cat va investi la Genoa si cat va ramane de investit la Rapid.
Mama ce teapa le-a tras la rapidisti :))). In loc sa bage 40 mil in Rapid caz in care ar fi castigat titlul lejer, el a baga 40 de mil intr-un club mediocru din Italia, lasand in acelasi timp si Rapidul in continuare in mediocritate. Bravo giulesteni.... hai ca v-ati tras patron :)))
mai era unul care cumpara el un club din Londra, acum ceva ani... care vindea el ceea ce nu detinea pe vreo 50 de milioane...ala acum s-a facut mic in Palatul lui?
Incredibil cat de "silentios" si de eficient se misca Dan Sucu. Nu auzi ceva decat atunci cand se intampla. Bravo lui! Asta da om de afaceri. Indiferent cu cine tii, nu ai cum sa nu apreciezi faptul ca de azi incolo, un club din campionatul Italiei e detinut de un roman/ niste romani.
oare ce salarii plateste dl nea Sucu angajatilor Mobexpert?, numa asta ar trebui sa mai spuna presa, ca in rest s-a cam spus tot despre dl Sucu...da cred ca o sa astept mult si bine sa spuna presa independenta asa ceva, ca in rest e bine, vamos forza Genoa
Felicitări dl. Sucu! Buona fortuna!
Total! Ba mai are si acte doveditoare.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.