Articol de GSP - Publicat miercuri, 05 mai 2010 00:00
Cotidianul argentinian Ole anunţă primul transfer al verii la Real Madrid.
Atacantul Benficăi Lisabona, Angel Di Maria, ar fi semnat deja un acord cu galacticii, care vor plăti în schimbul său circa 35 de milioane de euro. Transferul nu e însă confirmat şi de anturajul jucătorului, care susţine că nimic nu e deocamdată parafat.
Extrema stîngă a lusitanilor se află şi pe lista lui Juventus Torino, dar totul depinde de angajarea managerului spaniol Rafa Benitez, omul care l-a solicitat conducerii clubului.
Ai o informație? Scrie-ne pe [email protected]! Gazeta își protejează întotdeauna sursele.
FABULOS » De la România - Argentina, în 1994, nu s-a mai întâmplat așa ceva la un Mondial
Elveția - Bosnia, în istoria Cupei Mondiale » Așa ceva nu s-a văzut în 96 de ani