Alte știri din fotbal
Dorinel Munteanu, despre jucătorul lăsat în afara lotului de Mircea Lucescu: „Va veni și timpul său”
0
Echipe la Turcia - România: GSP a avut dreptate! Așa va juca Lucescu diseară!
35
Patronul clubului din Superliga a ieșit la cumpărat de baclavale în treningul naționalei României
0
Constantin Budescu a învins Turcia lui Il Luce în 2017: „Luptați, jucați, arătați!”
0
Știri din fotbal internațional
Îngrijorarea în privința lui Jamal Musiala! » Pierde Mondialul 2026?!
0
Gennaro Gattuso, selecționerul Italiei, înaintea barajului pentru Mondial: „Aud voci care îmi spun asta”
0
Amatorism incredibil! O altă vedetă de la Real Madrid examinată la piciorul greșit?! » L'Equipe face dezvăluiri halucinante
0
Xabi Alonso, tot mai aproape de Liverpool, dar cu o condiție importantă încălcată de Real Madrid
0
Lifestyle
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
O firmă mufată politic livrează mâncarea bolnavilor din Spitalul Județean ...
Libertatea
Aurul ascuns în Carpați: peste 2.000 de tone scoase în ultimele două ...
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Participant la „jaful secolului” de la Timișoara, martor pentru DNA într-un ...
Libertatea
Nenea Nica matale unde ai antrenat ca sa-ti dai cu parerea ??? Nu vezi ca City nu mai are aparare ???? Akanji , Gvardiol (nu este fundas) si Rico Lewis nu joaca nimic , plus ca Walker si Stones sunt batrani ....Sa nu mai zic la mijloc ...Kovacic , Gundogan nu (mai) sunt de premier league
Cetatenii astia n-au auzit inca de Dawa ?
Panduru nu s-au uitat la meciurile din Germania să vadă ce piesa de fotbalist este Marmoush...merita și 100 milioane
Dacă e cineva bolnav acela e Panduru. Când nu ai fost bun nici măcar ca antrenor secund, când nu te vrea nimeni, ar fi cazul să nu judeci oamenii de fotbal care chiar au realizat ceva.
Păi pe GSP Panduru e mai vedetă decât Guardiola, la valoarea lui, mulți nici nu citesc ce gogoși azvârle, important e că e el, marele, unicul. Cred că nu-și dă seama cât e de ridicol.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.