Alte știri din fotbal
Sărbătoare așteptată 34 de ani! Corvinul a adus o bucurie imensă la Hunedoara: cele mai tari imagini
0
Fierbe Bănia! Nicolae Negrilă, dezlănțuit: „Batem la scor”. Săgeți trimise către Adrian Mititelu și fanii celor de la FCU Craiova
0
Știm și a doua promovată direct în Superliga » Dramatism total în ultima etapă din play-off-ul Ligii 2
0
Final în CS Dinamo - Șelimbăr, baraj pentru menținerea în Liga 2 » Golul din minutul 90+4 a dat peste cap calculele gazdelor
0
Știri din fotbal internațional
Nadia Comăneci a vorbit din SUA despre succesul lui Cristi Chivu la Inter: „Antrenor de nota 10”
0
Xabi Alonso e foarte aproape de o revenire în Premier League » Negocierile se reiau în următoarele 24 de ore
0
Cristiano Ronaldo rămâne fără antrenor la Al Nassr » Jorge Jesus pleacă la finalul sezonului
0
Alvaro Arbeloa a spus pe cine vrea antrenor la Real Madrid: „Voi fi foarte fericit”
0
Lifestyle
Iubita lui Daniel Bîrligea a dezvăluit obiceiul care i-a schimbat viața: „Nu este o experiență ușoară la început, dar merită din plin”
9
Fostul jucător din Top 10 ATP s-a căsătorit cu Eugenia: „Cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
5
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
LIVE TEXT Finala Eurovision 2026. Ce țări se luptă pentru ...
Libertatea
O căprioară „alcoolizată” a devenit virală în Franța: „Bambi a băut prea ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Cum a reușit un băiețel de 12 ani din Ucraina să dezactiveze o dronă ...
Libertatea
Ciprian merita mai mult respect si sustinere atat din partea suporterilor , cat si din partea mass media . Intr un context extrem de dificil pentru fotbalul romanesc el ,,se dezbraca inca intr un vestiar celebru " acolo unde majoritatea s ar fotografia pentru colectia de amintiri placute. Si din pacate e SINGURUL jucator român la acest nivel. O persoana discreta,echilibrata cu o imagine impecabila. Tot respectul
Toată "gazeta" este numai cancan și bețișor !
Maldini declara că francezul revine la antrenamente, iar voi din “prea multă dragoste pentru Tataruseanu “ dați verdictul că o să treacă pe bancă.Se întâmpla acest lucru doar pentru că a jucat in trecut la Steaua?!
Ce bucurie pe voi ,ca Tatarusanu trece pe banca de rezerva ! Nu stiu ce aveti cu acest jucator care a facut o cariera remarcabila ,care se indreapta spre retragere ! Nu este zi in care sa nu il tocati marunt ,de parca v-ar fi omorat mama ! Atata rautate varsata impotriva unui jucator roman ,care a jucat la un nivel destul de inalt si à facut atatea meciuri remarcabile la nationala ! Rusine sa va fie !
Cred ca Maldini i-a zis lui Maignan "Hai mai trage si tu putin de tine, chiar vrei sa ne lasi cu asta?" Eu tot nu inteleg de ce a plecat de la Nantes avea ceva meciuri acolo si chiar era prima optiune ca portar. Vesnica dilema, rezerva la un club mare sau titular la una de pluton.
Doar ca nu Maldini hotărăște cine stă în poartă. Cum nici ieri nu a hotărât dacă intră sau nu Ibra, revenit și el după o accidentare.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.