Alte știri din fotbal
Dinamovistului căruia nu-i pasă cu cine se va duela pentru Conference League: „Ne gândim la noi și să învingem”
0
„Mai mare trădare decât asta? Înseamnă că a vândut” » Daniel Pancu, desființat după ce și-a anunțat plecarea de la CFR Cluj
0
Fostul campion cu CFR Cluj a dezvăluit varianta pentru banca ardelenilor: „Domnul Mureșan m-a sunat pentru el. A câștigat 2-3 trofee”
0
Anunț de ultimă oră la CFR Cluj: „De luni începe treaba!”
0
Știri din fotbal internațional
Cristi Chivu încheie sezonul de vis cu Inter » Campioana Italiei joacă pe terenul Bolognei în ultima etapă din Serie A
0
Valencia - Barcelona, ultimul meci al lui Robert Lewandowski pentru catalani
0
Jose Mourinho și-a fixat deja trei ținte la Real Madrid: un stoper, un mijlocaș de top plus un atacant central
0
Mirel Rădoi a vorbit pentru prima dată despre viitorul său în Turcia: „În acest moment...”
0
Lifestyle
Fosta acționarului de la Dinamo, la Festivalul de la Cannes: „6 ani împreună au fost foarte grei”
2
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
6
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
12
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Opt concurenți au căzut în râpă în Bucegi, la ultramaratonul „Transilvania ...
Libertatea
Simona Halep rupe tăcerea după retragere! Ce a împins-o să se refugieze în ...
Adevărul
O decizie definitivă a Curții de Apel București produce panică la FRF: ...
GSP SPECIAL
Cât costă plinul în Grecia, Bulgaria și Turcia. Diferențele uriașe de preț ...
Libertatea
Esti pragmatic nu demagog. Respect !
Dacă se califica ungurii la euro si noi tragem pe dreapta, pun pariu ca o sa fie un dezinteres total din partea românilor. Sa joace ungurii pe arena națională:))
NU trebuie sa picăm cu Scoția pentru ca Norvegia și, mai ales Serbia, sunt mai buni ca noi. Dacă picăm cu Islanda cred că e mai ușor. Primul meci e mai greu, dar apoi suntem Favoriți cu oricare dintre Ungaria, Bulgaria și Israel
Asa este!... o mica remarca insa: in Europa era URSS, Yugoslavia, Cehoslovacia care cuprindeau cateva tari puternice de acum (Croatia, Serbia, Bosnia, Muntenegru, Rusia, Ucraina, Cehia, Slovacia)
Mai bine sa nu ne calificam la acest baraj hilar! Ne-am scuti singuri de inca trei umilinte penibile chiar pe NA, din nou in fata unor copii dezamagiti de cea mai slaba generatie din istoria fotbalului romanesc! Generatia "vedetelor" mechedonilor! Parca-l si vad pe Radoi (finul), explicand cum de le-a dat Shevcenko vreo 5!
Schimbati draq poza, ati pus-o cu handbalul !:)))
A fost o vreme când ne-am calificat la turneu final CM de 16 echipe din toată lumea (Mexico, 1970)... Acum nu ne putem califica la turneu final CE de 24 de echipe... Lume multă, oameni puțini!
Cred ca DACA merg la vanatoare o sa impusc vreo 14 mistreti si vreo 22 de iepuri, bine, DACA am munitie suficienta si DACA nu se ascunde vanatul...:)))))
Aloo oameni buni ! Care adversare ? Care Euro ? 2024 ? Asteptati sa ne trecem de primul baraj si atunci mai diacutam.
Noi nu am existat pe teren ultimele 2 meciuri...7-0....care Euro?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.