Alte știri din fotbal
Anunț de ultimă oră despre cel mai nou stadion din România » Când va fi gata arena
0
Îi pun contractul pe masă să semneze cu FCSB: „Asta e propunerea noastră”
0
Decizia luată de FRF, după ce biletele pentru barajul cu Turcia s-au epuizat în 20 de secunde
0
Daniel Pancu, prima reacție după ce l-a folosit pe Deac doar 100 de secunde în etapa trecută: „Nu a ieșit mingea”
0
Știri din fotbal internațional
Cristi Chivu are un titular vulnerabil la vară » Pentru ce sumă poate fi transferat și de ce n-a plecat în ianuarie
0
Barcelona - Mallorca, în etapa #23 din La Liga » Echipele probabile + cotele bookmakerilor
0
Manchester United - Tottenham, meciul zilei în Premier League » Ce se întâmplă cu Drăgușin + echipele probabile
0
Au intrat în greva foamei după Cupa Africii: „Ni se refuză drepturile”
0
Lifestyle
I-au prins! Kim Kardashian se iubește cu unul dintre cei mai cunoscuți sportivi din lume
8
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
13
Lucrările ilegale ordonate de Negoiță: „Bă, șefule, sunt anumite lucruri pe ...
Libertatea
JD Vance, huiduit la Jocurile Olimpice de iarnă, în timpul Paradei ...
Adevărul
Ce poveste! Călugărița care dirija traficul în Italia e româncă și a jucat ...
GSP SPECIAL
VIDEO. Două hoațe din Timiș, surprinse când pleacă dintr-un magazin dansând ...
Libertatea
A fost cel mai bun om al Parmei... in Serie B. Adica intr-un campionat de nivelul lui. In prima liga a pacalit fotbalul intr-un sezon cat nu l-au pacalit altii intr-o cariera intreaga. Inca mai traieste de pe urma unui gol de anul trecut in August. De atunci e doar la numar pt Parma. De cand l-a scos Chivu din echipa, Parma s-a salvat de la retrogradare. Oricum in ultimele meciuri i-a ingropat aproape, la Monza i-au egalat aia dupa ce a intrat, cu Inter au jucat fotbal dupa ce l-a scos Chivu din teren, la Lazio etapa trecuta i-a nenorocit, cu Como din nou. E cea mai mare farsa de fotbalist pe care Romania a dat-o intr-un campionat decent.
Cam multe partide în care Man este într-o pasă proasta. Oare nu te întrebi de ce Chivu nu-l folosește titular pe acest atacant? Amintește-mi când a marcat ultima oară Man că eu am cam uitat? În ultimele partide a ratat uluitor din poziții foarte favorabile și putea să mai obțină puncte importante echipa lui și atunci asta e meseria unui atacant?
ceea ce arata ca Chivu e roman d-a nost, geaba Ajax, Roma, Inter si pretinu meu Maurinio, calitatea de roman nu i-o ia nime
Chivu
Parma
Prea multa critica, prea multe glume slabe ! Tot din partea acelor persoane care stau la panda sa ii critice pe cei care ne reprezinta in marile campionate ale europei ! Man a aratat de multe ori ca are calitate, la un moment dat era cel mai bun om al parmei ! Este intr o pasa proasta..nu ii intra, se intampla si la alti jucatori mai mari . Cand joaca bine nu va vede nimeni sa ii laudati...cand joaca slab, stati ca hienele la panda sa va varsati frustrarile ! Voua va pare rau cand stranierii nostri au cifre bune, ca nu mai aveti voi ce critica !
nu-i casi cum parma mai poate retrograda. are un avans prea mare si au ramas prea putine meciuri de jucat. si daca il puneai antrenor pe flavius stoican la parma,tot te salvai lejer de la retrogradare
Onoriu :)))
One "MAN" show la figurat, evident:)
Man mai bine sa mearga la vreo expozitie de body art sa-si expuna tatuajele, ca fotbalul nu e de el.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.