Alte știri din fotbal
Chindia - Farul, turul barajului de promovare/menținere în Superliga. Ratarea anului, apoi gol
13
U Cluj - Dinamo, în ultima etapă din play-off » Echipele de start
3
Ionel Dănciulescu pune tunurile pe arbitraj după ce CS Dinamo a retrogradat în Liga 3: „Trebuie să fie echidistant, dar astăzi nu a fost”
0
Campion cu Craiova, Ștefan Baiaram și-a schimbat discursul vizavi de plecarea din această vară
0
Știri din fotbal internațional
Cristi Chivu încheie sezonul de vis în Italia » Bologna - Inter, în ultima etapă din Serie A
0
Alertă la Paris: două vedete de la PSG, incerte pentru finala Ligii Campionilor
0
Surpriza de la Cupa Mondială și-a prezentat echipamentul: design unic
0
Hull - Middlesbrough, barajul de promovare în Premier League » Repriza secundă aduce primul șut pe poartă
0
Lifestyle
Fosta acționarului de la Dinamo, la Festivalul de la Cannes: „6 ani împreună au fost foarte grei”
2
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
6
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
12
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Cum a ajuns Max Korzh să adune în București fani din peste 50 de țări prin ...
Libertatea
Simona Halep rupe tăcerea după retragere! Ce a împins-o să se refugieze în ...
Adevărul
O decizie definitivă a Curții de Apel București produce panică la FRF: ...
GSP SPECIAL
Opt concurenți au căzut în râpă în Bucegi, la ultramaratonul „Transilvania ...
Libertatea
Pana una alta, sanatate, ne citim mai tarziu.
Nu sunt adept al proverbului scopul scuza mijloacele, am doar o viata de trait si vreau sa vad ce imi place, eu am vorbit doar si strict in numele meu.
Ti-o spune un fan Real, fiecare joaca FOTBAL cum stie si cum poate. NU EXISTA FOTBAL urat. O echipa e puternica daca se impune, intr-un fel sau altul, dupa cele 90 de minute. Fotbalul asta "adormitor" al Barcelonei e incantator sau nu, nu asta conteaza, conteaza ca nu are adversar. Daca apare o echipa de forta, care sa-i puna in fund ( a reusit Realul vreo 2 reprize in ultimele 10 intalniri) atunci ala e fotbalul superior. Pana una alta, piticaniile joaca ce trebuie...
Barca pierde sau face egal, doar cand nu e in dispozitie de joc, cand nu are chef. Culmea, a pierdut puncte doar cu echipe mici, cu Sevilia a ratat penalty in ultimul minut. Daca are chef de fotbal, e motivata, nu ai ce sa le faci. M-am uitat la Iniesta in meciul cu Real, n-ai cum sa-i iei mingea, chiar si cand vine spre tine. Fotbalul nu e stiinta, nimic nu se aplica aici. Milanul a pierdut 1-0 in fata unei echipe Inter, pe stilul lui Mou. Triunghiul Messi-Xavi-Iniesta e imbatabil si ca grup, nu doar individual. Daca ajung la alte echipe, isi pierd jumatate din valoare.
Urmeaza Real :)))))))))))))))))))))))))))))) cand ????????????
ma mai lasati si cu Messi asta,un actor de teatru mai bun ca el n-am mai vazut.....a mostenit de la Maradona..................si nu inteleg dc Mourinho e gunoi............omul face cinste fotbalului prin rezultatele care le are si pe unde a antrenat a castigat cam tot ce se putea castiga.....urmeaza Real
Totusi esti real madrid nu alta echipa de pluton, trebuie sa ataci sa demonstrezi ceva, mai ales la tine acasa, nu sa te apari cu ronaldo si benzema, rusinos !!! Pana la urma Barca tot te bate dar joaca fotbal omule. Daca ai vazut meciul Milan - Barca 2-3 ai vazut ca se poate, Milanul a jucat fotbal nu ca realu....scuza-ma !!!! Barca-Milan o finala de vis !!!
Tu, e clar deja. Esti prost si nu meriti atentie, in plus daca mai ai si varsta care reiese din nume m-am convins... si vezi ca se scufunda planeta
Ma tu ce te bagi? Ce nu-ti ajunge? Inca sunteti ofticati pana si dupa ce ati batut Real in ultimele meciuri, Real e o stea mult prea mare pentru a fi umbrita de o perioada buna a barcelonei
Da, ce sa spun, e glorios sa pierzi cu 5-0, de aia era suparat si batranul Lucescu pe Rat, ca e o placere si o onoare! Ca de parca la 5-0 mai se scrie undeva si se mai stie cat de frumos ai jucat! Bah, daca iei 5-0, inseamna ca ai fost praf. PUNCT. Iar ca sa bati Barcelona, trebuie sa ai 2 mijlocasi de valori apropiate cu Xavi si Iniesta .. si care, IMPORTANT, sa joace impreuna de mai bine de 5 ani (si Messi indeplineste conditia asta). Acum, spune-mi tu o echipa din lume care se incadreaza aici, ca imi pun banii pe ea
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.