Alte știri din fotbal
Ricardo Sousa a dus Petrolul pe locul 2 în Superligă, însă nu este mulțumit: „Nu contează câte puncte avem”
0
Atanas Trică a plecat de la U Cluj! Destinație surprinzătoare
0
FC Argeș - Farul, duel neașteptat pentru primul loc în Superligă » Show la Mioveni! 2 goluri în 4 minute
0
Florin Pîrvu, descumpănit după eșecul cu Petrolul: „Trebuie să ne trezim”
0
Știri din fotbal internațional
Fiorentina - Benevento » Radu Drăgușin debutează într-un meci oficial pentru formația viola
0
Kylian Mbappe face declarații cu subînțeles: „Mourinho chiar știe cum se câștigă. Percepe foamea de trofee!”
0
Chivu caută să transfere de la Dortmund: „Jucătorul s-ar întoarce în Italia, iar Inter discută deja cu agenții lui”
1
A marcat un gol la Mondial și se transferă la un club de top » Cu cine a semnat extrema descoperită de Bayern
0
Lifestyle
Vestea momentului la Timișoara: Guvernul a deblocat construirea noului stadion „Dan Păltinişanu” » Când va fi gata
6
Cristiano și Georgina au semnat contractul prenupțial » Detalii noi de la cea mai discretă nuntă a anului
0
Aryna Sabalenka a pozat pentru Time, pe tocuri și în costum de baie, pe un teren de baschet
6
După Tulcea, o nouă sală polivalentă ultramodernă e 99,99% gata în România » IMAGINI + marea problemă
7
Procurorul adus în tricou rupt la instanță și proba vitală „uitată” de ...
Libertatea
Coșmar într-un avion Ryanair. Pasagerii ar fi leșinat și vomitat din cauza ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
Taxe noi și amenzi usturătoare pentru TIR-urile din București. Ce a decis ...
Libertatea
*** si uite Asa mai *** piticu un ballon de air are 3 ***, ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Daca polski ar fi primit Balonul, atunci toata echipa Bayern ar fi trebuit sa-l primeasca. L este golgheter pentru ca are in spate o echipa foarte buna. La nationala lui, se chinuie saracu'. Messi este creatorul de golgheteri si pentru asta este cel mai bun.
Ce face Lewandovski ”stă în careu și toată echipa dă centrări pe capul ,sau pe jos ,doar ,doar ajunge mingea la Lewa,să dea gol .În schimb Mesi ,luptă cu mingea la picior,se zbate,e faulat de multe ori,dar găsește culoare,dă pase colegilor(numai în ultimul meci a dat 3 pase din care s-a dat gol),plus e as la lovituri libere!!!Lewa nu face așa ceva!!!!!
Ai spus ceva?!?
Poate, anul trecut... Dar în acest an nu merita polonezul Balonul de Aur. Se poate contesta primatul lui Messi, dar de alții.
Peste 30 de ani, dacă erau 6 sau 7 trofee, nu ar fi fost mare diferență. Sa primești în schimb un trofeu pe care ești pe punctul de a recunoaște ca nu-l meritai, după ce precedentele 6 au fost incontestabile, e un bonus inutil. Într-adevăr, acest trofeu pare să-i aducă prejudicii de imagine lui Leo, care putea să-l refuze. Asa cum putea accepta sa joace gratis pentru Barca, doar ca nu i s-a propus. Oricum, e greu de crezut ca nu putea rămâne acolo, sa zicem, pe un sfert din salar. Iar trofeul asta i-a fost băgat pe gat, nici nu mai avea nevoie de el.
balonul asta de aur a fost dat pt toata cariera ,probabil ,nu pt anul asta ,rusine!daca nu juca in Franta ***!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
nicidecum , rau face celor care nu-l suporta :)))) abia acum iese rautatea din ei. Messi , conform statisticii, este peste Lewa cam la toate capitolele. nu este de ajuns sa fii atacant si sa impingi mingea in poarta. Messi nu numai ca a facut partea de atac dar si de mijloc prin dribbling si pase. Practic , a fost cat doi jucatori.Dar unii care au trait doar din fifa nu vor intelege niciodata nimic din acest fenomen.
peste 30 de ani nu mai stie nimeni, el ramane cu 7
Cind citesc ce aberatii ai scris,nu pot sa nu ma gindesc oare ce IQ ai.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.