Alte știri din fotbal
Gazeta a intrat în vestiarul Craiovei: iată ce echipă pregătește Coelho pentru finala campionatului! + Surpriza din primul „11” și semnul de întrebare
0
Pușcaș explică de ce a ieșit după 38 de minute și dacă ratează barajul: „Înțepătură pe coapsă”
0
Cătălin Cîrjan: „În ultima etapă vom fi implicați în lupta la titlu, dar nu e treaba noastră”
0
„Sacrificați meciul cu U Cluj?” » Zeljko Kopic, întrebat direct despre jocul care ar putea decide campioana în Superliga
0
Știri din fotbal internațional
Echipa românilor din Ungaria, campioană în fața clubului cu buget de 10 ori mai mare: „Am răsturnat căruța, cum se zice!”
0
Marius Marin merge la vizita medicală! Mundo Deportivo anunță transferul carierei pentru român
0
Revenire istorică în La Liga: au așteptat 14 ani!
0
Pep Guardiola, după al 20-lea trofeu la City: „Este o mașinărie!” + De ce nu sărbătorește Cupa
0
Lifestyle
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
11
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
8
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Bulgaria a câștigat Eurovision 2026. Pe ce loc s-a clasat România
Libertatea
Mai mulți răniți după ce un bărbat a intrat cu mașina într-o mulțime în ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Americanii au aruncat toate cadourile primite în China înainte de a zbura ...
Libertatea
Si eu iti doresc sa traiesti in tarile atacate de SUA, dar dupa ce au plecat: Iraq, Afganistan, etc
Nu-i mai pune la socoteala pe cei nenascuti. Nu ti-a spus Gigi Beg Ali ca cei vaccinati nu vor mai face copii trei generatii?!?
Robertino2. Se vede ca Esti Prost informat. Rusia si China vor sa duca lumea spre totalitarism Unde individul Nu mai conteaza. Alegeri trucate, presa subjugata, si libertate de exprimare zero. Asta cu Saraci…exista peste tot. Differenta Ii ca in America omul de rand are opportunitati sa traiasca bine si sa de imbogateasca Dar in Rusia si China mai putin. Dovada santem toti romanii din North America. Am venit coate goale si acum multi sant millionari
Ai mintea prea odihnita, nu am sanse cu tine.
Iti doresc sa traiesti in una din tarile atacate de SUA. Dar... in regimul dinainte de a fi atacate!
Nu ma, putintelule la minte, democratia e superioara totalitarismului!
Cate tari a atacat China si cate tari a atacat SUA dupa al doilea razboi mondial? China: 0, SUA; fara numar. Hai ca te-am ajutat cu raspunsul. China e aia rai, Sua e aia buni. Asa e cand mestecam clisee si nu ne informam corect.
rizescu, un prostalau cu diploma! AMaratule, cat mai faci propaganda sputnikista?!
Unde suntem 40? Putinicule esti plătit bine?
Sa sa uite si cum traiesc *** chinezi, in ce mizerie, si sunt sute de milioane.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.