Alte știri din fotbal
Ioan Varga l-a contrat imediat pe Daniel Pancu: „Zici că a câștigat Champions League”
0
Raul Rusescu a ales Dream Team-ul Superligii: „E surpriza sezonului!”
0
Ultima notă primită de Ciprian Deac ca jucător » Cine e repetentul pentru antifotbal în CFR Cluj - FC Argeș
0
Daniel Pancu și-a anunțat plecarea de la CFR Cluj: „Mi se îndeplinesc toate condițiile în altă parte!”
2
Știri din fotbal internațional
Delegația echipei calificate la Mondial, băgată în carantină din cauza epidemiei de Ebola
0
Cesc Fabregas, reacție tăioasă față de obiectivul lui Chivu: „E o lipsă de respect. Sigur nu va juca la Inter!”
0
Șarmanta prezentatoare TV a fost cucerită de stilul lui Cristi Chivu: „Mi-a plăcut ce a încercat el să transmită”
0
Barcelona îi prelungește contractul fundașului: nu a mai prins minute din 2025
0
Lifestyle
Fosta acționarului de la Dinamo, la Festivalul de la Cannes: „6 ani împreună au fost foarte grei”
1
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
5
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
12
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Doi analiști politici explică ce opțiuni mai are Nicușor Dan după ...
Libertatea
SURSE Leafa lui Nicușor Dan crește cu peste 1.000 de euro. Cât vor încasa ...
Adevărul
O decizie definitivă a Curții de Apel București produce panică la FRF: ...
GSP SPECIAL
Măsuri de siguranță fără precedent la concertul lui Max Korzh: 90% dintre ...
Libertatea
inainte sa ne dam in barci ce limbi straine mai stim... spune-ne si noua ce e aia "ii"?
ca eu inteleg sau nu engleza nu are nici o relevantza ,poza ta spune acelasi lucru in toate limbile vorbite pe acest glob : esti un frustrat si un aplaudici ,, barcelonist"
Steaua ??????????? Nu am auzit de numele asta......?????????de unde sunt ?????
Poate nu intelegi limba engleza...asta ii cauza pentru care nu intelegi poza de la profilul meu....:)))))))))))))
Inca o data se vede prostia ta....daca te uiti mai bine la poza o sa vezi cat esti de prost....
Sa vina la Steaua la schimb cu Costea ... :))
vb de poza de profil , TU?? hahahahhaa il ai pe RONALDO.C poza la profil si ca echipa favorita pe BARCA.................. frustarea ta nu are limite sincer , cred ca il visezi non-stop pe CRISTIANO
Pana la urma poza ta de la profil si numele spune totul....nu stiu de ce imi bat capul cu o l i g o f r e n i ca tine !!!
Prima data invata sa scrii corect...dupa care stam de vorba.....MARS!!!
deja vad ca nu mai poti fara mine, iti provoc vise umede? stai calm imi plac femeile nu ,,baietasii" sivezi ca ti-am lasat comentariu la cealalta stire
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.