Alte știri din fotbal
Turcii, aroganți înainte de barajul cu România: „Îi trimitem acasă și luăm avionul spre finală”
0
Edi Iordănescu, despre o absență majoră a naționalei, ignorată în ultimele zile: „Nu iese în evidență, dar...”
0
Marea întrebare lansată dinspre FRF, înaintea barajului de foc Turcia - România: „Îți dai seama ce s-ar întâmpla?”
0
Adrian Porumboiu mizează pe sclipirea unui fotbalist român contra Turciei: „Nu am un preferat, dar el poate face diferența!”
0
Știri din fotbal internațional
Nu a uitat cu ce l-a ajutat Thiago Silva: „Chiar dacă nu vorbea engleză”
0
Un fotbalist a fost omorât din greșeală într-un atac armat la Orebro » Talentatul portar avea doar 20 de ani
0
Mărturia antrenorului fugit din calea bombelor: „Am mers 15 ore cu mașina. Mi s-au învinețit mâinile de frig”
0
Manchester United a pus ochii pe doi fotbaliști din Premier League
0
Lifestyle
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
5
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
O firmă mufată politic livrează mâncarea bolnavilor din Spitalul Județean ...
Libertatea
Ce pot face românii care vor să-și monteze panouri fotovoltaice în lipsa ...
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Plafonarea adaosului la 50% nu scade prețurile la pompă pentru șoferii ...
Libertatea
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Felicitări Suedia!
N-au renunțat la nimic fiindcă nu l-au avut
Decât să fii furat cu reluări mai bine să se termine cu porcăria asta de VAR.
Probabil la ei arbitrii fac ffff puține greșeli și pe deasupra nu sunt " omeniti" și de rea credință. Apoi , la ei nu exista pt ca nu ar putea exista un Gigi Valiza.
Am văzut meciuri în care VAR era de rea credință. Făcea un gol din nimic sau anula goluri din motive puerile. Cel puțin în campionatul nostru VAR este manipulat când e cazul.
Pai asta este o decizie care merge impotriva tehnologiei (total diferita si opusa celei de renuntare la banii cash). Lucrurile deja au devenit simple: daca VAR-ul ar fi fost tehnologie IMPECABILA, adica daca ar fi mers asa cum trebuie, ca la tenis, toata lumea ar fi fost de acord. Din pacate insa (dar si pt ca fotbalul este un sport de 1 miliard de ori mai complicat decat tenisul sau atletismul), sunt multe probleme. Intensitatea faulturilor? Intentia hentului? Chiar si la offside-uri sunt discutii infinite.
Nu cumva confunzi cu Danemarca??? Cu lege fara lege sub 10% din plati se mai fac cu cash si asta era acum vreo 3 ani, intre timp probabil a scazut si mai mult. Dar lasa ca e mai bine la noi cu punga de bani si nimic fiscalizat.
Au mai incercat suedezii sa scoata banii cash complet din circulatie si s a dovedit un fiasco total,au trebuit sa faca lege sa aiba obligatoriu si cash.Asa ca mai vorbim peste cativa ani
SUNT
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.