Alte știri din fotbal
Universitatea Craiova - CFR Cluj, în etapa #19 din Superliga » Echipele de start
1
Gol superb al „lanternei roșii” » VIDEO cu faza care i-a dat mat Farului
0
Cristiano Bergodi își avertizează jucătorii: „Nu pot să mă bazez doar pe el”
1
Echipă nouă la porțile play-off-ului! Primul duel al zilei din Superliga a fost fără istoric: atacantul a făcut MECIUL SEZONULUI » Clasamentul acum
1
Știri din fotbal internațional
Fosta adversară a Universității Craiova are un nou antrenor » Un nume important a fost instalat pe banca tehnică!
0
Legendarul Arsene Wenger a numit favorita de la Cupa Mondială din 2026: „Are cel mai puternic atac din lume”
0
Real Madrid - Celta Vigo, în etapa a 15-a din La Liga » Echipele probabile: Ionuț Radu, anunțat titular pe Bernabeu
0
David Beckham l-a dat de gol pe Leo Messi după primul său titlu în MLS: „Mi-a spus că se gândește doar la asta”
0
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
S-au DESFIINȚAT loturile naționale!
Lifestyle
Fosta gimnastă a devenit milionară la 20 de ani: „Cum naiba reușeam să fac asta?” » Cum s-a îmbogățit
0
Are 47 de ani, iar ținuta ei transparentă a provocat controverse la tragerea la sorți: „Prea îndrăzneaţă pentru un eveniment fotbalistic”
8
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
12
A lucrat pentru serviciile secrete și a pozat într-o revistă pentru bărbați » Cum arată acum legenda supranumită „cea mai frumoasă față a socialismului”
8
VIDEO. Momentul în care un membru AUR a lovit cu mașina un jurnalist. Totul ...
Libertatea
Dezvăluiri bombă. Numele femeilor celebre care îl „vizitau” pe Adrian Mutu, ...
Adevărul
„Te mai recunoaște lumea?” » Fostul campion al Diviziei A s-a făcut ...
GSP SPECIAL
Detalii șocante: un milionar și soția lui, forțați să se privească în timp ...
Libertatea
La anu' nu stiu, momentan Montoya mai are ceva pita de halit pana sa-i conteste locul de titular, si la cat de "rau" e Dani, daca se supara mai ramane 3-4 sezoane la nivel maxim.
Lassana Diarra nu poate fi folosit mai avansat decat mijlocas defensiv. Fundas dreapta iti dau dreptate ca a mai jucat. La asta te-ai referit prin mai avansat? Ca mijlocas ofensiv nu are cum sa joace niciodata.
In articol spune ca si Lassana Diarra este vizat de PSG,daca tu citesti comentarile fara sa citesti articolul asta e partea 2-a...Stiu ca Alves e fundas dreapta de aceea am si scris ca Montoya s-ar putea sa-i a locul,Montoya fiind si el fundas dreapta de 22 ani crescut de La Masia...La fel stiu ca si Lassana Diarra e mijlocas defensiv,dar poate fi folosit si mai avansat,si la fel stiu ca pe vremea cand juca la Chelsea sau chiar si la nationala Frantei a fost folosit de cateva ori si pe postul de fundas drepta in situatii de criza.Asa ca data viitoare nu mai comenta in afara contextului.
Sa-l luati pe Sapunaru ca poate se plictiseste Ibra fara nici un scandalagiu in echipa....
daca are cecul destule zerouri imediat baga Daniela Alves cerere de transfer.
Diarra e mijlocas central, Alves e fundas dreapta. pt tine vad ca nu conteaza asta.
Lassana Diarra e mai tanar decat Dani Alves,dar la fel cum a ales Anji pntru bani asa o sa mearga si la PSG...Tata Martino s-ar putea sa mizeze mai mult pe Montoya pentru postul de fundas dreapta,poate anul asta nu,dar la anu' sigur nu va mai fi la fel de netransferabil Alves.
*raspunsul
Seicii incearca saracii, dar raspuntul se stie deja: netransferabil! Poate peste cativa ani, asa, cand se apropie de pensie. Diarra da, ala e aproape pensionar, echipa e in faliment, poate veni la pachet cu Eto'o.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.