Alte știri din fotbal
Kosovo U21 - România U21, în preliminariile EURO » Vermeșan deschide scorul
9
Cum a văzut Constantin Budescu meciul de la Istanbul: „Guler, în afară de pasa aia...”
0
Continuă săptămâna nefericită pentru loturile „tricolore” » Naționala U20 a României, învinsă la Târgoviște: gol direct din corner
8
41 de milioane de lei au fost deblocați pentru noul stadion din România
1
Știri din fotbal internațional
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
0
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Cum au schimbat aplicațiile de întâlniri modul în care oamenii formează ...
Libertatea
Arsenalul Americii se golește într-un ritm alarmant: cât mai rezistă ...
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Noi reguli pentru șoferii care au rămas fără permis: ce trebuie să facă ...
Libertatea
O umbra palida a lui Ronaldinho
Coltescu rade
Cum ziceam mai demult: mai putine petreceri si mai mult antrenament...
Ai parte de justiția divină ptr toate mizeriile care le ai facut pe terenul de fotbal..Nu ne bucurăm ptr ca nu e bine dar nici rău nu ne pare prefacutule..
trebuit franta ? Ia o cu paine
Pune ghetele in cui... umplutura pe bani multi si rezultate 0 barat! Esti atat de mic in comparatie cu Messi sau Cr7!!!
Neymar bāiete, n-ai avut răbdare şi sfătuitori care sa te ținā la Barça. Cu ajutorul lui Messi acum aveai un Ballon D'or şi cel putin o Cupă a Campionilor. Te-ai "îngropat" la echipa petro-dolarilor cu rezultate inexistente in Europa. Un talent irosit. Vai lume.
Te-au ajuns blestemele lui Coltescu ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Blestemele fanilor lui Coltescu! Sau ziua surioarei, care trebuie sarbatorita cum se cuvine, in Brazilia ... .
Avand experienta accidentarilor din ultimii ani care i-a privat pe PSG de echipa ideala inaintea unor meciuri cruciale din Liga, tot l-au bagat in cupa. Calculat si eficient.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.